Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning
Svart klänning - 89 Svart klänning - 90

Svart klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart klänning från NEW LOOK. I storlek 38 men sitter som en 36a. Jag har sytt vid brösten så de inte ska falla ut hehe och inte var så urringad 💃🏼 går självklart att ta bort ifall det önskas. Inga defekter och har varit en favoritklänning länge men är för liten nu 🥺 60 kr plus ev spårbar frakt på 66 kr

Hanna Toftegaard
Hanna Toftegaard
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart klänning  - Svart klänning från Zara, perfekt till sommaren!  Använd ca 2 gånger, säljer då den ej kommer till användning längre.  OBS! Har även exakt samma plagg i vitt, skriv vid intresse.  (PRIS KAN DISKUTERAS)
Svart klänning  - Säljer nu min svarta klänning från Zara med justerbara band. I nyskick utan defekter! Den är i Stl. S men passar även XS. Perfekt till sommaren ☀️
Svart klänning - Jättefin svart klänning, aldrig använd från Zara så är i toppenskick. Säljer för att den är för liten. Har en tajt passform. Strl XS/S😍
Svart klänning - Svart klänning med volanger i storlek xs🖤🖤
Svart klänning - Elegant svart kortklänning med tunna axelband och v-ringning. Klänningen har en öppen rygg med knytning, perfekt för en utekväll💕
svart klänning - Perfekt svart långklänning, från zara men säljs inte längre💖💖orginalpris 1000kr,
Svart klänning - Svart klänning från Zara i strl xs
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar💕endast använd en gång. Storlek S
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Svart klänning - Supersnygg svart klänning perfekt året om både till fest och under sommaren!💖💖Den är lite prickig spets kan man säga o volangig som inte riktigt gör sig rätt på bilden! Storlek S!❤️‍🔥❤️‍🔥
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.