Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange klänning - Orange klänning i storlek S!
Orange klänning - Super snygg klänning. Helt oanvänd, fortfarande prislappen på. Storlek S/ 36
Orange klänning  - Orange klänning från Zara, köpt förra året men sparsamt använd
Orange klänning - Orange klänning från H&M i strl 34. Fick begagnad men jag har aldrig använt. Justerbara band i bak samt dragkedja i sidan.
Orange klänning  - intressekoll på denna trendiga orangea klänning ifrån asos! Endast andvänd 1 gång storlek 34, passar mig som vanligtvis är en S
Orange klänning - Orange klänning från zara, jättefin men aldrig kommit till användning tyvärr. Nypris va 399❤️kom med prisförslag!
Orange klänning - Snygg orange  långklänning med tight passform. Perfekt för en kväll ute eller en speciell tillställning. Klänningen har en elegant drapering som ger en smickrande silhuett.
Orange klänning - Orange lång satinklänning från hm. Använd endast en gång. Superfin och härlig sommarklänning som faller fint. Strl xs
Orange klänning
Orange klänning  - 0 Orange klänning  - 1 Orange klänning  - 2 Orange klänning  - 3

Orange klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Orange
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin orange klänning, bra skick finns inte längre🥰perfekt till sommar

Emma
Emma
(41)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Marinblå balklänning  - Säljer min balklänning med små kristaller💙Endast använd en gång och har inga defekter. Hör av er om ni vill ha fler bilder eller mer exakta måt❣️ pris kan diskuteras! Köpt för 1400kr.
Plisserad klänning Zara - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Rosa kort klänning med volanger - Säljer en söt rosa kort klänning med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har prickigt mönster och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som ger en skön känsla. Perfekt för varma dagar!!
Mönstrad klänning från Zara - Snygg ärmlös klänning från Zara med ett djurinspirerat mönster i brunt och beige. Klänningen har en volangdetalj vid fållen och en smickrande passform. Perfekt för varma dagar och sommarkvällar. Väldigt bra skick!
Blå mönstrad kortklänning från Zara - Säljer en blå och vit kortklänning från Zara med långärmade transparenta ärmar och ett snyggt grafiskt mönster. Klänningen har v-ringning, smock i midjan och volangdetaljer. Inga defekter alls!
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Balklänning  - Hej! Jag säljer min och min kompis jätte fina ljusrosa och ljusblåa klänningar som vi haft på våran bal. Man kan ha den både offshoulder och vanligt. Klänningarna har en dragkedja i ryggen vilket gör det lätt att komma i och ur. Vi har vanligtvis storlek 36/ S och är cirka 160-165 ca långa och på bilderna hade vi även klackar.Den rosa är lite kortare då vi lagt upp den men inte klippt bort något så det går lätt att ta ner till samma längd.Går att lägga upp klänningen om man skulle vilja.Båda7000