Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommar klänning  - Söt blommig klänning i ljusblått och vitt från Gina Tricot. Klänningen har puffiga kortärmar och en v-ringad hals. Den är rynkad längs med hela och ger en fin struktur när den är på. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Midsommar eller sommarfest!
sommar klänning - Jätte fin blå sommar klänning. Den är från H&M och sitter tajt runt kroppen men den är väldigt stretchig. Tror den kan passa upp till en L då den är så pass strechig, men är i storleken S, och passar mig som är en XS/S. Den har även en fin slits längs med högra benet. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Köparen står för frakten, kan möjligen mötas i Stockholm också:).                                  PRISET KAN DISKUTERAS VID INTRESSE!
Sommar klänning  - Snygg klänning till sommaren i jätte bra skick, står inte storlek men säljaren innan sa S och den passar mig som är S
Sommar klänning  - Sommar klänning, storlek XS men passar även S. Skriv gärna prisförslag!
Sommar klänning - Använd 1 gång, köpt för 599kr, slutsåld
Sommar klänning - Säljer en vacker blå klänning med blommigt mönster från By Malene Birger. Klänningen har volanger och en v-ringad design med knytning framtill. Perfekt för en somrig look!
Sommar klänning  - Snygg blåvit med abstrakt och blommigt mönster. Klänningen är ärmlös, har markerad midja och v-ringning framtill. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en fräsch och avslappnad look.
Sommar klänning
Sommar klänning  - 89

Sommar klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin oanvänd klänning köptes för 250-300:- från shein Inga fel på den! Som ny!

Nini
Nini
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans kjol - Oanvänd jeans kjol med prislapp kvar. Storlek 34 men känns som mindre
Nike väska - Svart Nike Fanny pack väska, den som ligger under den första väskan. Har inte kommit till användning. MÖTS UPP I STOCKHOLM
Tröja - Säljer denna söta tröja Möts upp i Stockholm (FRAKTAR INTE)
Tröja - Jätte fin tröja som inte kommit till användning, storlek S passar även XS!
Klackar - Använt 1 gång under ny år! köpta för 399 kr
Topp - Militär mönstrad orange topp! Bra skick. MÖTS UPP I STOKCHHOLM
Topp - Jätte fin topp   MÖTS ENDAST UPP I STOCKHOLM!!
Kappa - Svart kappa Från shein köptes för runt 300 kronor. Jätte fin och är i bra skick
Kappa - Fin vit kappa   MÖTS UPP I STOCKHOLM
Stiletto klackar  - Klackar i skinn material Storlek 39
Liknande annonser
Visa alla