Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart klänning med tyll och paljetter - Svart klänning med tyllkjol och paljetter.
Svart klänning med tyll från Soulmate - Svart klänning från Soulmate med smala axelband och volangkant i tyll upptill. Nederdelen har ett lager av transparent tyll med prickigt mönster som ger en cool och unik look. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå lekfull stil.
Balklänning med tyll - Säljer min balklänning, endast använd 1gång. Hur vacker som helst med tyllen och att det är paljetter/glitter så extra fin i solljus😍Akickar gärna fler bilder privat🤗 nypris: 3345kr
Gotisk tyll klänning  - Svart gotisk klänning i tyll.  Från H&M  special edition.
Svart långklänning med tyll - Snygg svart långklänning med tunna axelband och transparenta detaljer i midjan. Kjolen är i flera lager av tyll som ger en voluminös look. Perfekt för en elegant kväll.
Klänning i tyll Storlek S - Oanvänd cool klänning. Mycket bra skick. Medkommer en svart underklänning.
ZARA ruched miniklänning med tyll och sammet - Otroligt SNYGG midiklänning från ZARAs festive kollektion. Ny med prislappar. Överdelen är i halterneck modell i sammet och stängs med knapp bak. Kjolen är i mjuk stretchig tyll med precis lagom transparens. Body på insidan så man inte visar rumpis 💃
Svart klänning med tyll
Svart klänning med tyll - 89

Svart klänning med tyll

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart klänning med tyll. Sparsamt använd. Storlek 40.

Pishi
Pishi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛