Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Röd midiklänning
Röd midiklänning - 89 Röd midiklänning - 90 Röd midiklänning - 91

Röd midiklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Röd

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd midiklänning från mariposa

Saras Secondhand
Saras Secondhand
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd flowy midiklänning  - Supersöt flowy midiklänning med knytning i midjan. Fina knappar i ärmarna. Fint skick.
Ryschad röd midiklänning - Endast använd en gång. Köparen står för frakten. Passar M/L.
Röd mini/midi klänning! - Säljer min superfina röda klänning, endast testad. I perfekt skick förutom att den är lite skrynklig men det går att stryka bort! Ingen lapp men passar nog S-M bäst!
Röd midiklänning - Supersnygg röd midiklänning! Säljes för 50kr💕
Röd midiklänning - Skitnsygg röd tight klänning som går ner till knäna. Använd en gång så syns inte ens att den är använd.
Röd midi klänning  - Ax Paris long sleeve slit dress  Helt oanvänd med prislapp Storlek : 42 Läng : midiklänning Orginalpris : 359kr Mitt pris : 199kr
Röd midiklänning med slits från Zara - Röd midiklänning från Zara Basic med smala axelband, knyt i ryggen och en snygg slits framtill. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt, lätt material som ger en elegant känsla.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.