Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vardags klänning - Storlek S använt några gånger men annars är dom i bra skick. Du får båda för 100kr 1 klänning kostar 50kr.
Vardaglig klänning - Köptes förra året, otroligt fin men inte min stil längre.
Fin klänning till vardag och fest stl34/36 - Ny oanvänd klänning
Fest klänning/ vardags klänning - En marin blå klänning som passar in till fester men även i vardagen. Användes en gång till en fest och är i väldigt bra skick!
Vardags klänning
Vardags klänning  - 89 Vardags klänning  - 90 Vardags klänning  - 91

Vardags klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Grå

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vardagsklänning, bra för somnaren med cutout på ryggen och slitsar i sidorna

Alva Larsson
Alva Larsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vardags klänning - Storlek S använt några gånger men annars är dom i bra skick. Du får båda för 100kr 1 klänning kostar 50kr.
Vardaglig klänning - Köptes förra året, otroligt fin men inte min stil längre.
Fin klänning till vardag och fest stl34/36 - Ny oanvänd klänning
Fest klänning/ vardags klänning - En marin blå klänning som passar in till fester men även i vardagen. Användes en gång till en fest och är i väldigt bra skick!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰