Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå klänning - Jättefin blå klänning i spets som inte får någon användning 🥰
Blå klänning - En fin sommarklänning som är använd vid ett tillfälle Den är i storlek 38 men passar även om man brukar ha 36 Nypris: 500kr❣️
Blå klänning - Använd 1 gång!👊👊
Söt blå klänning - Vacker marinblå klänning. ❤️Har v-ringning, volanger, samt en rosett som man kan knyta där bak.
Blommig blå klänning - Så fin blommig klänning. Väldigt stretchiga material och luftig, så fin på sommaren! Aldrig använd.
Blå klänning - Säljer denna blåa söta klänning perfekt till sommaren💙
Blå klänning - Jättesnygg midiklänning med slits på sidan från märket walG. Inga  defekter och väldigt skönt och stretchigt material. Köpt på Zalando.
Jättefin blå klänning - Jättefin ljusblå långklänning med knytning i ryggen. Aldrig använd helt ny fortfarande i förpackning
Blå klänning
Blå klänning  - 89 Blå klänning  - 90 Blå klänning  - 91

Blå klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina klänning! Perfekt till vårens val eller bröllop. Använd en gång så den är i nyskick. Storlek 36.

Jennifer
Jennifer
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓 kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp💓💓
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.