Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa balklänning - Balklänning från By Stina!💕Den är använd endast en gång. Nypris 1495kr💕
Rosa balklänning  - Jättefin rosa lång klänning, passar perfekt till ex. Balen. Klänningen går ner lite vid brösten och sitter perfekt! Jag har köpt klänningen via Vinted och själv aldrig använt den, sömmen håller på o gå upp längs ner vid dragkedjan (se bild) men inget jag orsakat.
Rosa balklänning -    .
Rosa Balklänning  - Säljer min balklänning, använd två gånger 🥰  uppsydd längst ner då den var för lång innan, jag är 160🩷 har små slitningar men inget som syns! köpt för 1200kr! Skriv för fler bilder!
Rosa balklänning  - Säljer min fina one shoulder balklänning ifrån mango!  (Jag är 167cm)
rosa balklänning  - Säljer min super fina balklänning med glittriga paljettdetaljer på överdelen och har en öppen rygg. Klänningen har en v-ringad design och korsade axelband bak. Storlek xs, den är uppsydd för mig som är 170cm + 5cm klackar, kemtvättad och ren! Köpt ny för ca 4200kr. kan fixa mer bilder & pris går såklart att diskutera :))
Rosa balklänning
Rosa balklänning - 89 Rosa balklänning - 90 Rosa balklänning - 91

Rosa balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min superfina balklänning! Rosa med tyll och öppen rygg💗 Från ett danskt märke, hittar inte denna klänning någonstans på nätet nu! Där håret är ivägen på bild två är det öppet. Super fint skick, endast använd en gång!

Amanda💘
Amanda💘
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt (lappen sitter kvar), från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Balklänning med volanger nelly - Superfin balklänning i champagnefärg med flera lager volanger och knytning framtill. Klänningen är axelbandslös men kan även bäras som halterneck. ALDRIG ANVÄND PRISLAPP KVAR! SÄLJS INTE LÄNGRE💓