Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning - En vit klänning väldigt söt och somrig, säljs på grund av att gillade inte passformen på mig! Men annars väldigt fin går att justera lite hur man vill ha den,,💗 hör av er om frakten
Vit klänning - XS Vit Hm Öppen rygg med rosett. Endast använd 1 gång, fint skick.
Vit klänning  - Säljer denna supersnygga vita klänningen 🤩🙌🏽 Är i storlek S Pris kan diskuteras 💕
Vit klänning  - Vit klänning från hm, säljer för att jag inte änvänder längre, den är xs men skulle mer säga att den är xxs. Skriv gärna och fråga efter fler bilder❤️
Vit klänning  - Använd 1 gång
Vit klänning  - En jättefin vit klänning som är fin till skolavslutning och studenten, jag säljer den för den kommer inte till användning hos mig längre, den är använd 1 gång, ☺️skriv till mig ifall du är intresserad av att köpa, pris kan diskuteras
Vit klänning - Vit klänning med v-ringning, trekvartsärmar och broderade blommor längst ner. Passar xs/s!
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90

Vit klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin klänning! Jag hade den en gång på studentfesten 2022! Sitter jätte bra på mig som är 174 cm

Emmi
Emmi
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
grön balklänning i satin  - säljer denna suuperfina olivgröna klänning i satin från Lulus!💚 passar perfekt till balen! storleken är xs. klänningen är endast testad på, annars helt oanvänd med lappen kvar. pris 1099!😚
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!