Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
dennis maglic klänning - Jättefin vit klänning från märket dennis maglic i storlek S. Klänningen är helt oanvänd och passar bra på mig som vanligtvis är S/M och 177 cm lång! den är justerbar i ryggen så den passar säkert fler storlekar! Köpt för 800 kr.
Vit klänning från Dennis Maglic - Charmig vit klänning från Dennis Maglic med smala axelband och vacker spetsdetalj på överdelen. Klänningen har en knytning i ryggen och volanger som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit Dennis maglic klänning - Superfin vit klänning med smala axelband, volangkant nertill och broderade blommor. Klänningen har öppen rygg och knytning i ryggen, perfekt för varma dagar. Märke: Dennis maglic. Nyskick, aldrig använd. Prislapp kvar❤️storlek S Mitt pris 220kr. Ordinarie pris 899kr💕
Klänning från Dennis Maglic  - Superfin klänning från Dennis Maglic i fint skick. Perfekt till studenten🌸
Vit klänning från Dennis Maglic - Söt vit klänning från Dennis Maglic med smala axelband och en luftig kjol. Klänningen har en öppen ryggdetalj och är perfekt för varma dagar. Den är tillverkad i ett lätt material som ger en skön känsla.
Dennis Maglic klänning  - En vit klänning från Dennis Maglic. Använd en gång tidigare. Hör av dig för fler frågor eller bilder😇
Dennis Maglic klänning
Dennis Maglic klänning  - 89 Dennis Maglic klänning  - 90 Dennis Maglic klänning  - 91

Dennis Maglic klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd klänning, endast testad, nypris 799🤍

Evelina Johnsson
Evelina Johnsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!