Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning
Svart klänning  - 89 Svart klänning  - 90

Svart klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En jättefin svart klänning i strl 40. Använt endast en gång och är i bra skick.

Nour Hatim
Nour Hatim
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart klänning - Svart klänning med smala axelband och smockad överdel i storlek L. Aldrig använd
Svart klänning - Knappt använd storlek L men passar M också
Svart klänning  - Jätte snygg svart klänning! Nästan helt ny, använd endast 1-2 gånger. Passar perfekt till fester❤️👍🏻👍🏻storlek 36 och 83cm lång
Svart klänning - Superfin svart kortklänning med knappar längs hela framsidan! Storlek S🖤
Svart klänning - Super snygg men kommer inte till användning, den är i L men jag har oftast S-M och jag tycker den sitter bra på mig. Men knyter den i midjan
Svart klänning  - Snygg svart klänning med en cool ringdetalj i midjan. Perfekt för festliga tillfällen! Klänningen har en elegant design med en lång kjol och en djup v-ringning. Materialet känns mjukt och bekvämt.
Svart klänning  - SÖKER svart klänning från hm i strl M
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S