Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd snygg svart klänning  - Säljer min snygga svarta klänning. Inget fel på klänningen. Säljer den pågrund av att den inte kommer att användas.
Oanvänd svart klänning - Svart klänning från Gina lappen kvsr
Oanvänd svart klänning - Svart klänning i sammetstyg. Helt ny och oanvänd, prislappen sitter kvar. Stretchig material, den är i Strl M/S.
Oanvänd Svart klänning med pärldetaljer från Cubus  - Oanvänd Svart klänning från Cubus
Oanvänd klänning - Helt ny klänning från Hm med prislappen kvar.
Helt oanvänd klänning - Jättefin klänning från Bikbok med puffärmar💗
Oanvänd svart klänning - Svart paljettklänning
Oanvänd svart stickad klänning
Oanvänd svart stickad klänning - 89 Oanvänd svart stickad klänning - 90 Oanvänd svart stickad klänning - 91

Oanvänd svart stickad klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

oanvänd svart stickad klänning<3 storlek S och går precis över knäna på mig som är 169 cm!

nora ✨🧚🏼🤍
nora ✨🧚🏼🤍
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️