Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå- Vitt sett , tröja och kjol - Aldrig använd . Storlek S-Xs
Vitt sett - Kjol + tubtop  Använd 1 gång
Vitt sett - Säljer ett snygg vitt sett i strukturerat tyg. Klänningen har halterneck, öppen rygg och en snygg cut-out framtill med två små knappar. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe. sitter helt perfekt och aldrig använt
zara vitt satin sett - letar efter detta vita set på zara i xs/s,  har ingen aning om nypris så bestäm ditt pris!
Vitt sett  - Vitt sett som är köpt separat. Elegant vit oneshoulder top med en tight passform och skruvade band. Långkjol i bekvämt material. Inte genomskinligt. Köpt från peppermayo för 570kr stycket. Fråga för egna bilder.
Prickigt sett med kjol och topp - Jättefint prickigt sett ifrån Gina tricot, aldrig kommit till användning
Vitt sett, kjol och topp
Vitt sett, kjol och topp - 89 Vitt sett, kjol och topp - 90 Vitt sett, kjol och topp - 91 Vitt sett, kjol och topp - 92 Vitt sett, kjol och topp - 93

Vitt sett, kjol och topp

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett oanvänt vitt sett som inte går att göra retur på. Storlek small men passar också M eftersom den är stretchig

Nellie.d
Nellie.d
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vinterjacka med pälsluva - Vinterjacka från Hollies. Knappt använd. Varm och lätt att ta av pälsen på luvan. Brun/grå färg. Strl 34 men passar upp till strl 38
Svart satin kjol - Svart satin kjol, använd en gång
Oanvänd långklänning - Oanvänd långklänning med prislapp, mörkgrön från Zara
Satin kjol - Oanvänd lowwaisted satinkjol med prislapp kvar
Dkny väska - Använd 2 gånger. Köpt för 1200kr. Fin marinblå färg
Svart dunjacka med päls - Snygg svart dunjacka från Hollies med päls på huvan. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kalla vinterdagar. Den är långärmad och quiltad för extra värme. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen!
Beige pumps med spetsig tå - Säljer ett par oanvända eleganta beige pumps med spetsig tå och klack. Perfekta för både fest och vardag. De har en stilren design med en smidig rem runt hälen för extra komfort. Passar till många olika outfits och tillfällen!
Liknande annonser
Visa alla