Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90

Vit klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit klänning från club L, storlek 14 som motsvarar 38! Aldrig använd med lappen kvar

Lisa
Lisa
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning  - Säljer en vit klänning i spets. Passar perfekt till studenten eller skolavslutning. 🤍Klänningen är från Zara och gott som ny. Storlek S/M. 🌸
Vit klänning  - Jättefin vit bandeauklänning med volanger. Finns avtagbara band (bild 3)💗
Vit klänning - Vit klänning, använt en gång. Inga defekter, stl S.
Vit klänning  - Jättefin, vit, off-shoulder klänning från boohoo. Använd en gång och i fint skick! Köptes för 899kr. Skriv för fler bilder eller frågor💓💓
Vit klänning - Säljer denna superfina, stretchiga klänningen som endast är använd en gång
Vit klänning  - Klänning från Nelly som inte säljs längre. Använd 1 gång, men det finns en liten fläck (kan skicka bild privat).🤍
Vit klänning  - Säljer denna superfina vita klänningen från bubbleroom då jag inte har nån användning för de längre. Den är endast använd en gång och är i ett väldigt bra skick! Nypris 699:)
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.