Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90 Vit klänning - 91

Vit klänning

Storlek: SMALL
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin vit klänning med brodyr.

Julia Blomberg
Julia Blomberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning - Säljer denna snygga klänning från bubbelroom. Köpte den till studenten men hittade en annan klänning. Klänningen är helt i nyskick då den ändrat är provad. Köpt för 999kr, priset går att diskutera
Vit klänning  - Fin vit klänning som jag själv hade på min student. Den är endast använd en gång så i jättefint skick! Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Vit klänning  - Säljer min andra student klänning som är i storlek 36. Använd endast några timmar och är inte genomskinlig
Vit klänning! - Superfin vit klänning från Nelly! Helt oanvänd då jag hade en annan klänning sen på studenten. Den är axebandslöd och har tyll i ”kjolen”.  lappen hänger kvar!
Vit klänning - Säljer denna vita klänning från vila i storlek 36, perfekt till skolavslutning/student. Har spets baktill på ryggen. Skriv privat för mer bilder!!
Vit klänning - Vit kort klänning 🤍 lite öppen rygg och en skärning fram till 🤍 andvänd endast 1 gång!!
Vit Klänning  - Helt ny!! Kort vit klänning som passar till fester, perfekt till studentfest! Nypris 800kr
Vit klänning - Perfekt till studenten🩷Aldrig använd
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕