Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning - Köpte secondhand men har själv aldrig användt den. På bilden ser man tyget inifrån som bara behöver strykas för att se normal ut🌟
Vit klänning  - Säljer denna vita klänning stl M
vit klänning  - Aldrig använd! Lapp kvar. Stretchig
Vit klänning - Vit klänning med fina mönster som tyvärr är för kort för mig! Storlek M och den passar bra bara att den där för kort. Är 180 för referens💗
Vit klänning  - Vit klänning från zara som inte kommer till användning i storlek m🤩
Vit klänning - Hej Jag säljer min fina vita klänning från Nelly som jag köpte för 1 år sen och har använt bara 1 gång, den har inga fläckar eller något den är helt ren. Jag vill sälja den på grund av att den inte kommer till användning och att den är för stor för mig. Om du är intresserad skriv gärna till mig❤️❤️
Söt vit klänning
Söt vit klänning - 89 Söt vit klänning - 90

Söt vit klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt vit klänning som är helt oanvänd!!

Alva C
Alva C
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Trenchcoat - Skitsnygg trenchcoat i färgen walnut (beige). Funkar alla säsonger och är i nyskick. Klassisk tidlös stil och fina detaljer.
Beige kappa - Lång beige kappa från NA-KD. Säljer då det var en julklapp men inte riktigt min stil.
Liknande annonser
Visa alla