Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning  - Vit klänning från H&M barnavdelning. Passar perfekt till skolavslutningen, bra skick, stl 170.
Söt vit klänning  - Vit klänning!! 🤍🤍perfekt till fest och likande 🤩🤩
VIT KLÄNNING - Oanvänd klänning från Nelly!
Vit klänning  - En vit klänning jag tänkte ha på studenten men nu har jag hittat en annan🥰 helt oanvänd
Vit klänning - XS Vit Hm Öppen rygg med rosett. Endast använd 1 gång, fint skick.
Vit klänning - Superfin vit klänning som jag köpte utomlands men som tyvärr inte kommer till användning💗 Det står ingen storlek men jag har xs-s och den passar mig. Man kan justera med bandet lite storleken också💗
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90

Vit klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit sommar klänning från märket John Zack som inte används längre🩷

Celine123
Celine123
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara miniklänning med satinvolang - Supersnygg svart klänning från Zara, spets detaljer på överdelen, puffig volang i glansig satin + inbyggda shorts. Riktigt old money vibessss😍Perfekt nu för jul/nyår✨🥂 Slutsåld på Zara, säljer då den ej passade, jag behöll strl M istället!!! HELT NY
Volang klänning  - Helt ny med prislapp. Från Bellabarnett. Liten i storleken så passar XS också.
Gul kort klänning med mönster från zara - Superfin gul kort klänning med vitt blommigt mönster och volangkant. Köpt från Zara, använd fåtal gånger. Sitter som en s!
Svart kort klänning med spetsdetaljer - Säljer en svart, ärmlös kort klänning med snygga spetsinslag i midjan och över höfterna. Klänningen har en tight passform och rund halsringning, perfekt för dig som gillar en stilren men ändå edgy look. Verkar vara helt slutsåld eller borttagen då detta är den enda bild jag hittar. Från design på si med lappar kvar och endast testad
Ljusrosa långklänning från PepperMayo - Säljer en exklusiv ljusrosa långklänning från PepperMayo med öppen rygg och stor rosett i nacken. Klänningen har en halterneck och är ärmlös, med ett elegant och flowy fall. Perfekt för balen! Har bara testat, prislappen är kvar.
 klänning med rosett - Supersöt  klänning från Bubbleroom. Har en djup rygg med stor rosett.  Perfekt som julklänning, helt ny med alla lappar kvar! Slut i storlek på hemsidan. (Nypris 799:-)