Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommarklänning - söt klänning perfekt till sommaren och hösten
Sommarklänning   - Somrig klänning från Zara med virkad överdel och volanger nertill. Storlek M, använd fåtal gånger men dragit ihop sig lite i tvätten så skulle säga att den mer motsvarar en xs/s
Sommarklänning - Supersöt klänning med volangkjol, använd en gång💓 obs överdelen är i mesh så kan behövas något under🫶🏻
Sommarklänning  - Supersnygg svart långklänning med vita blommor och tunna axelband. Klänningen har en slits framtill och en öppen rygg med knyt. Perfekt för sommarens varma dagar och har en figurnära passform som framhäver siluetten. Använd en gång
Sommar-klänning - Aldrig använd, sommar-klänning, svart med blommig mönster och perfekt till en sommarkväll! Klänningen har en dragkedja på sidan och är lite för stor för mig v-neck (jag har använt säkerhetsnål), den är i storlek M.
Svart sommarklänning - Supersöt svart klänning med smala justerbara axelband. Kjolen är luftig och har en lätt volangig känsla. Säljer den då den är för liten för mig och inte kommer till användning. Använd ett fåtal gånger
Sommarklänning
Sommarklänning - 89

Sommarklänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart klänning från zara, stl M men passar mig i stl S. Aldrig använd

Maja Ahremark
Maja Ahremark
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla