Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Stickad kofta!
Stickad kofta! - 89 Stickad kofta! - 90

Stickad kofta!

Storlek: SMALL
Kategori: Stickat
Märke: Pull & Bear

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin stickad grå kofta från Pull&bear!!🤍 köpt i spanien för ca 299kr , knappt använd alltså i nyskick! Storlek S men passar även Xs & Medium!!

Agneslindh
Agneslindh
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit croptop - Ribbad vit croptop🤍  köpt på BikBok, nypris:149kr använd 2ggr. Storlek S/M men passar även en XS.
Beige kofta🤍 - Ribbad beige kofta köpt på Zara i spanien ! Nypris: ca 249kr🤍 använd fåtal gånger.
Stickad glitter tröja! - Sjukt snygg stickad tröja med glitter!⚡️Köpt på ginatricot för 299kr och helt slutsåld! Använd fåtal gånger så den är som ny. Storlek S men passar även XS
Söt kjol! - Super fin kjol med ”mönster” från shein🤍 använd fåtal gånger! Storlek XS med passar även S , kjolen har insydda ”shorts” under vilket är väldigt skönt! Kjolen har en dragkedja bak🤍 Nypris: 159kr
Jeanskjol!🤍 - Superfin jeanskjol från märket BDG men är köpta på Urban Outfitters i Barcelona!🤍 Använd fåtal gånger och i superfint skick! Nypris: ca 500kr!
Sweatshirt med knappar!! - Superfin beige sweatshirt med guldknappar och broderat tryck!🤍 Köpt på H&M för 249:-. Använd fåtal gånger så i nytt skick! Storlek XS men passar även S.
Veckad långkjol!! - Superfin gammalrosa långkjol med veckade detaljer!💞 kjolen är i fint skick och köpt på H&M för 249:-. Storlek XS men passar också S & M. Jag är 168cm för referens!
Söt klänning! - Söt klänning med volanger och hålmönster från Vero Moda!🤍 Köpt för 299:- och har bara använts en gång! Storlek XS men passar även S.
Topp i frotté! - Gullig topp i frotté från Ginatricot!🌼 den är helt oanvänd och så fin!! Storlek S men passar även XS eftersom den är stretchig! Hör av dig vid frågor! Köpt för 129:-
Supersöt topp med rosett!! - Söt topp med en rosett som går att knyta upp fram!🤍 Köptes förra året och är endast testad! Den är inte genomskinlig!!☺️ köpt för ca 129:- eftersom den köptes utomlands så vet jag ej exakt!💞
Liknande annonser
Visa alla