Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kimono  - Tunn svart kimono.  Skick: Bra
Svart kimono från H&M - Elegant svart kimono från H&M i glansigt material. Den har trekvartsärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för en stilren look.
Kimono - Onesize Svart Kimono. Aldrig använd.
Svart spetsig bh - Säljer en svart spetsig bh med tunna axelband och vackert blommigt spetsmönster. Toppen har vadderade kupor och detaljerad spets både fram och bak, vilket ger en riktigt snygg och feminin look.
Morgonrock/kimono - Köpte den från hunkemöller för bara nån månad sen men fick nyligen en ny så därför kommer inte denna längre till andvändning så ofta💕 den har inga defekter eller skador, skriv till mig för fler bilder eller mer info!
Svart kimono - Använd 1 gång. I nyskick.
Kimono - 👅jättefin kimono, krämvit och röd👅 🖤Köparen betalar för frakten🖤 💡Kan mötas Lund-Malmö💡 👹Högsta bud får plagget👹
En spetsig kimono
En spetsig kimono - 89 En spetsig kimono - 90 En spetsig kimono - 91

En spetsig kimono

Storlek: M/L
Kategori: Övrigt
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart kimono med spets vid ärmarna och vid ryggen. Använd 1 gång + prislappen finns kvar. Storlek M/L men skulle säga att den är S eftersom jag är det i vanliga fall. Tvättar plagget innan säljning. Frakten står köparen för. Skriv om ni har några funderingar !!🤍💓🌸

Jonnatornlund
Jonnatornlund
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
H€RMES Armband - Riktigt snygg, tillkommer inte med tillbehör
Hugo Boss dress - Säljer en Svart hugo boss dress. Säljer för jag aldrig använt den! Mycket bra skick!!
Air bobs  - Färger
Patagonia väst  - Säljer denna eftersom jag vill köpa en fleece istället. Jag kan då oxå tänka mig att byta. Slut på hemsidan!! Den har använts men finns inga tydliga tecken på användning🫰🏼🫰🏼
LV bälte - Helt ny, skickas inom kort tid
Åre Mössor - Riktigt stiliga och trendiga mössor som även onewear har gjort en version av. De här är de originella från Robin Root (köpta i åre). Bilden visar tre stickade mössor med texten Åre och Sverige, samt bergs motiv. 370 st eller 1100 för alla tre
Loro Piana keps  - Säljer en snygg Loro Piana keps i blått. Lätt, bekväm och enkel att bära till allt. Fint skick, perfekt för dig som vill ha en clean keps med bra kvalitet och färg som sticker ut lagom mycket. ✨
Triangl turkos bikini - Säljer den ikoniska 2016 turkosa bikinin med svarta kontrastkanter!! 🩵👙Bikinin har en bygel-bh med tunna axelband och matchande trosor. Perfekt inför sommaren!☀️Sitter perfekt för XS och S. Kom priv om du vill ställa frågor. Klicka gärna på ”köp nu”!