Alla kategorier / Övrigt
Fendi bälte med FF-logo
Fendi bälte med FF-logo - 0 Fendi bälte med FF-logo - 1

Fendi bälte med FF-logo

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Fendi
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

350 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett snyggt Fendi bälte med klassisk FF-logo i svart metall. Bältet har ett mönstrat band i grått och svart och levereras i originalförpackning. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

Linus lundell
Linus lundell
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta slitna jeans Alessandro Zavetti - Snygga svarta jeans från Alessandro Zavetti med slitningar och trasiga detaljer på benen. Jeansen har fem fickor, raka ben och en cool tvättad look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha ett par jeans med attityd.
Burberry sneakers med rutigt mönster - Snygga Burberry sneakers med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och grått. Skorna har en rund tå och snörning framtill. Perfekta för en stilren look.
Burberry hoodie - 10/10 skick, helt ny & oanvänd. Mycket underskattad och fin Hoodie. Endast seriösa köpare tack 👍( passa bra till Medium )
Grå jeans med tryck från Dsquared2 - Säljer ett par grå jeans från Dsquared2 med svart siffra '2' tryckt på vänster lår. Jeansen har en avslappnad passform, klassiska fem fickor och diskreta slitningar för en cool look. Perfekta för dig som gillar streetwear och unik stil.
Svart cardigan från Moncler - Säljer nu min svarta Moncler cardigan i strl s-m. bra skick, Scan funkar. hör av dig vi frågor
Svart skjorta från Burberry - Stilren svart skjorta från Burberry i storlek M men passar Xs. Klassisk krage och knäppning framtill, med ikoniskt rutigt mönster på insidan av krage och manschetter. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Marinblå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg marinblå hoodie från Moncler med dragkedja framtill och huva. Detaljer i rött och vitt på huvan och ärmslut samt Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i mjukt material och har fickor framtill. Perfekt för en sportig och stilren look.
Grå hoodie med Burberry-rutig huva - Snygg grå hoodie från Burberry med klassisk rutig huva i beige, svart, vitt och rött. Hoodien har en stor magficka och dragsko i huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Svarta ripped jeans från Alessandro - Snygga svarta jeans från Alessandro med slitna detaljer och hål på benen. Jeansen har en smal passform och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar en edgy och trendig stil.
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i beige med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Har en grön och röd rand på sidan som ger den en ikonisk look. Justerbar rem baktill för perfekt passform. Materialet känns lyxigt och är typiskt för Gucci.
Liknande annonser
Visa alla