Alla kategorier / Övrigt
Scarf
Scarf - 89 Scarf - 90

Scarf

Storlek: Onesize
Kategori: Övrigt
Märke: Okänt
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin scarf i leopardfärg, okänt märke 🐆🐆🐆

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Scarf  - Scarf köpt i NYC
Scarf i Leopardmönster - Jättefin scarf i leopardmönster! Supersnygg att knyta o bära till tex kavaj. Ett litet stygn på ett ställe men inget som syns när man har den på sig🐆🧣
Burberry Scarfs - Klassisk rutig halsduk från Burberry i mjuk ull i helt nytt skick. Går att välja mellan alla färger som syns på bilden. 599kr styck, pris kan diskuteras! Nypris på dem är 4000kr
Färgrik scarf - En helt ny oanvänd halsduk i onesize. Säljs på andra sidor också!
Pom-Pom Scarf pysselkit - Pysselkit för att göra egna pom-pom halsdukar. Innehåller garn i flera färger, verktyg och instruktioner. Perfekt för dig som gillar att skapa egna accessoarer. Färgglada material och enkel att använda.
Valentino scarf - Inköpt för 2800 kr. Sparsamt använt. Valentino camouflage scarf.72% bomull och 28% silke.
Unik oversize scarf multifärgad - Välanvänd!
Bondelid Rupert scarf - Helt ny aldrig andvänd
Fortsätt i appen →