Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fransar  - Säljer dessa fransar, har endast använt ett par
Fransar - Helt nya fransar, säljs då jag bytt till annan modell🥰 har 2 kartor, 70kr/st
Fransar - Jag har en hel del fransar, vissa öppnade andra helt oöppnade. Finns i många storlekar. 50kr st, köper man fler kan vi diskutera att de blir billigare!
Fransar 🖤 - Skit snygga fransar 🖤går att återanvända minst 10 ggr
Handväska med fransar - Jätte snygg handväska med fransar, vinröd. 😽 tror jag köpte den från pull&bear i Sthlm, för ca 200kr ksk?🫶🏻 använt några ggr🫶🏻 priset kan diskuteras vid snabbt köp💥maje liknande
Mörkblå halsduk med fransar - Säljer en stilren mörkblå halsduk med långa fransar. Perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar. Den har en enkel design som passar till många olika outfits.
Svart sidensjal med fransar - Svart sjal i mjukt sidenliknande material med långa fransar längs nederkanten. Sjalen har en slät yta och små diskreta paljetter som ger lite extra glans. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha något som sticker ut.
Fransar  - Köpte fel fransar
Fransar
Fransar  - 89

Fransar

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Övrigt

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

15kr st

Id_gust
Id_gust
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ett par jeans från Emmiol i storlek xs - Helt oanvända har bara öppnat och kollat på dom
En svart och guldig fin väska - Säljer för att använda inte den ofta
Svarta jeans med håll på knäna  - Dom är från young Gina och har använt typ 2 gånger
Ett fint blått linne - Jätte fint men det har dock två knutar som ni kan se på två av bilderna som syns dock inte jätte tydligt
Fin topp - Säljer pågrund av att det är för litet man annars super fint
Två linnen  - Det lila har jag använt 1 gång och det svarta några gånger det svarta kostar 20kr och det lila kostar 30kr och det svarta är lite skadat vid banden
Shorts  - Har inte använt ofta
Fin topp med Justerbar rosett - Från na-kod eller nelly
Svart tränings tröja  - Märket är reflex och har använt 1 gång
Liknande annonser
Visa alla