Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ÉBÈNE Eau de Parfum - Snygg och stilren Eau de Parfum som sticker ut med sin djupa färg och exklusiva känsla. Perfekt för dig som vill ha något unikt i parfymhyllan. Flaskan levereras i originalförpackning. Köp från dupesbolaget
Sauvage Eau de Parfum från Dior - Säljer en flaska Sauvage Eau de Parfum från Dior. Flaskan har en elegant design med en mörkblå ton som övergår till klar vid botten. Perfekt för den som söker en sofistikerad och maskulin doft. Nästan hel full hör av er, Säljer par ingen användning
YSL L'Homme Eau de Parfum - YSL L'Homme Eau de Parfum, 60 ml. Snygg och modern design med ikonisk YSL-logga de tråkiga är att korken har gått sönder så den sitter inte fast men annars är den jätte fin. Perfekt doft för höst och vår med noter som trä citrus lavendel och cognac. En klassiker från ett av världens mest kända modehus. 95% kvar i flaskan knappt använd.
Dark Mirage Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska med modern design. Texten på flaskan visar 'Eau de Parfum' och 'Dark Mirage'. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill sticka ut med något unikt lite använd.
Invictus Platinum Eau de Parfum - Invictus Platinum från Paco Rabanne, 100 ml Eau de Parfum. Snygg och modern design som sticker ut. Luktar gott och är ett bra tillägg till parfym hyllan eller för din första! Nypris 1500kr
Safari Eau de Parfum 90ml - Säljer min parfym då jag inte använder, parfymen luktar citrus och är perfekt för sommaren. Använt fåtal gånger så det är minst 85 ml kvar i parfymen.
Royal Paragon Eau de Parfum - Royal Paragon från Zimaya är en eau de parfum i en stilren blå flaska med silverdetaljer. Volymen är 100 ml (3.4 fl.oz). Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv look.
The Original Eau de Parfum - Modern Eau de Parfum med stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut. Flaskan innehåller 50 ml och är enkel att ta med. Flaskan är helt ny, endast sprutad en gång. Nypris 350 kr. Hör av dig direkt vid frågor eller funderingar!😁
Amouage Reflection 45 Eau de Parfum
Amouage Reflection 45 Eau de Parfum - 0 Amouage Reflection 45 Eau de Parfum - 1 Amouage Reflection 45 Eau de Parfum - 2 Amouage Reflection 45 Eau de Parfum - 3

Amouage Reflection 45 Eau de Parfum

Storlek: 100 ml
Kategori: Parfym
Märke: Amouage
Skick: Nytt skick

3890 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lyxig parfym från Amouage, Reflection 45, Säljer en ny äkta Amouage reflection 45 parfym. Öppnad och sprayat cirka 1 gång. Detta är en gatekeeper!! Riktigt unik för dig som klubbar på nätter eller är allmänt aktiv på kvällarna. Noterna hittar ni på hemsida fragrantica.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Purple monogram jeans - Helt nya purple brand jeans. Storlek 34 pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svart sweatshirt Armani Exchange S - Svart sweatshirt från Armani Exchange i storlek S med ett stilrent geometriskt örnmotiv i silver på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar grafiska prints och vill ha en cool streetstyle-look.
Boss t-shirt - En av boss ny kollektion från somras. Jätte jättefin T-shirt. Jättebra tjockt material. Är i storlek XS men passar i S. Jag är 180 så den passar perfekt i S
Calvin Klein vintage - Calvin Klein tjocktröja. Bra skick. Lite  märken dock. Men syns inte lika mycket i verkligheten.   Jättevarm tjocktröja inför kommande vinter. Storlek M passar dock i S skit bra.
Svart sweatshirt från Hugo Boss - Svart sweatshirt från Hugo Boss med stort BOSS-tryck i guld på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga märkesplagg med tydlig logga.
JRL svart hårtrimmer - Snygg svart hårtrimmer från JRL med ergonomiskt grepp och skarpa metallblad. Perfekt för att fixa detaljerade frisyrer och linjer. Kommer i en stilren förpackning med laddningsställ. Passar både hemma och i salong. Metallbladen är helt nya.
Boss tröja - Boss tröja jättebra skicka. Alla pärlor är lvar. Rund halsform. Perfekt för dig som gillar enkelt med highlights. Alla pärlor är kvar. Storlek S.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →