Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum
Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum - 0 Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum - 1 Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum - 2 Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum - 3

Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

1150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Byredo Bal d'Afrique Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart rund kork och vit etikett. Doften är elegant och modern, och flaskan kommer med originalkartong i vitt. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga parfymer.

NordicScents
NordicScents
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bal d'Afrique Eau de Parfum från Byredo - Doften är känd för sina varma och exotiska noter. Jag tycker den är unisex.
Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum i en stilren vit förpackning. Doften är känd för sina varma och exotiska noter, inspirerad av afrikansk kultur och konst. Perfekt för den som vill ha en unik och sofistikerad doftupplevelse.
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum 100ml - Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum i stilren, rund glasflaska med svart kupolformad kork. Parfymen har en minimalistisk vit etikett med svart text och levereras i originalkartong. Flaskan rymmer 100 ml och är tillverkad i Frankrike.
Khamrah Eau de Parfum från Lattafa - Exklusiv parfym Khamrah från Lattafa i en lyxig, fyrkantig glasflaska med guldiga detaljer. Doften kommer i en elegant svart och guldig förpackning och innehåller 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar orientaliska och kryddiga dofter.
Deewaan Eau de Parfum 100ml - Lyxig parfymflaska från Deewaan med guldfärgad detalj och genomskinligt glas. Flaskan har en elegant, fyrkantig form och arabiska inskriptioner. Kommer i en svart och guld kartong med exklusiv design. Innehåller 100 ml Eau de Parfum.
Dior Sauvage Eau de Parfum - Sauvage Eau de Parfum från Dior, stilren och modern doft i en påfyllningsbar flaska. Tillverkad i Frankrike. Flaskan och kartongen är återvinningsbara. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk parfym med lyxig känsla.
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - Lattafa Khamrah Eau de Parfum kommer i en lyxig svart och guld ask. Flaskan är fyrkantig med ett mönstrat glas i bärnstensfärg och ett transparent lock. Doften är orientalisk och exklusiv, perfekt för dig som vill sticka ut.
Venti4 Verde Eau de Parfum - Fräsch parfym från Venti4 med grön vätska i en stilren, rektangulär glasflaska. Flaskan har en guldfärgad kork och en dekorativ svart logotyp på framsidan. Doften heter Verde och passar dig som gillar gröna, fräscha toner.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Sass Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Vanilla Sass. Flaskan är genomskinlig med svart rund kork och vit etikett. Innehåller Eau de Parfum och har en stilren, modern design. Perfekt för dig som gillar söta och mjuka vaniljtoner. Testad en gång
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum 30ml - Giorgio Armani Sì är en elegant parfym med noter av svartvinbär, fresia, ros och myskigt ljust trä. Flaskan är stilren i genomskinligt glas med svart kork och rymmer 30 ml. En feminin doft som utstrålar italiensk elegans och modern styrka.
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
Victoria's Secret Bombshell parfym - En snygg parfym från Victoria's Secret i doften Bombshell. Flaskan är cylinderformad med rosa och ljusrosa ränder samt svart lock. Rymmer 250 ml och har en modern, feminin design som sticker ut på hyllan.
 Azzaro The Most Wanted Parfum 100 ml - Nu cirka 90-95 ml kvar. - Original Azzaro The Most Wanted 100 ml Batchkod finns (se bild), korrekt märkning i botten. Köpt i butik. Tyvärr inget kvitto eller box. Cirka 90-95 ml kvar.
LEBLANC 24.0 parfym - Minimalistisk parfymflaska i glas med silvrig metallkork. Etiketten är vit med svart text och grafiskt motiv. Doften heter LEBLANC 24.0 och är en extrait de parfum från märket One Bold Chemist. Flaskan har en modern och stilren design.
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml