Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Angel Nova Eau de Parfum
Angel Nova Eau de Parfum - 0 Angel Nova Eau de Parfum - 1

Angel Nova Eau de Parfum

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en Angel Nova Eau de Parfum från Mugler. Innehåller 30 ml och är helt oanvänd❤️

Ingrid Jirven
Ingrid Jirven
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Senteur de Caia Eau de Parfum - Snygg parfymflaska från Caia med en unik design – rektangulär rosa glasflaska och en stor rund ljusrosa kork. Innehållet är en amberfärgad Eau de Parfum som känns lyxig och modern. Perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena detaljer på sminkbordet.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum - Givenchy Irresistible Eau de Parfum med en elegant, fyrkantig glasflaska och ljusrosa detaljer. Parfymen kommer i en stilren rosa kartong med silvertext. Doften är feminin och modern, perfekt för dig som gillar lyxiga och fräscha parfymer. Endast testad
Yara Eau de Parfum 50ml - Yara Eau de Parfum från Ard Al Zaafaran, 50ml. Snygg ljusrosa kartong med silverdetaljer och orientaliskt mönster. Parfymen är en naturlig spray med 80% volym alkohol. Perfekt för dig som gillar eleganta och feminina dofter.
Rêve Éternel Eau de Parfum - en knappt använd jättefin parfym!! som du ser är den nästan helt full, o ja säljer den eftersom den inte riktigt är min doft!!🫶🏻🫶🏻skriv om du har några frågor❤️
Yicella Women Eau de Parfum - Fräsch parfym för kvinnor från Livande, Yicella Women Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med ljusrosa vätska och svart rund kork. Snygg och enkel design som passar perfekt på sminkbordet.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum - Givenchy Irresistible Eau de Parfum i en lyxig fyrkantig glasflaska med ljusrosa doft och elegant silver- och roséguldfärgad kork. Snygg och feminin design, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer med modern känsla.
Kiss Me! Eau de Parfum - Parfymflaska i glas med snygg färgskiftning från rosa till gult och svart kork. Flaskan har tryckt logga med läppmotiv och texten 'Kiss Me!'. Ej kartong
Irresistible Eau de Parfum från Givenchy - Säljer en elegant flaska av Irresistible Eau de Parfum från Givenchy. Parfymen kommer i en stilren, fyrkantig glasflaska med en rosa ton och ett matchande lock. Förpackningen är ljusrosa med Givenchy-logotypen i silver. Perfekt för den som älskar lyxiga dofter.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Essnce parfym irresistible enigma - Se bild för mängd 😊
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Parfymen har en ljusgul vätska och etiketten är vit med svart text. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter. Mängd i flaska enl bilderna
Valentino Born In Roma Coral Fantasy - Parfymflaska från Valentino, Born In Roma Coral Fantasy. Flaskan är mörk med nitar och har en lyxig, robust design i glas med svart och röd etikett. Kommer med originalförpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.  70ml kvar
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
One bold chemist Parfymset 4 pack  - Fyra Eau de Parfum-flaskor från One Bold Chemist: Leblanc 24.0, Thompson 41.0, Langmuir 17.0 och Goldhaber 27.0. PDM Layton, TF tobacco vanilla, LV imagination, God of fire - (alla flaskorna är fulla endast test sprutade 1/2 gånger)
Emporio Armani Stronger With You - Jag säljer nu min stronger with you parfym eftersom jag inte använder den så ofta längre. Den har en söt vanilj doft som passar bra på både hösten och vintern. Det är lite mer än hälften kvar i flaskan, alltså ungefär 30ml/50ml.
Essence Vanilla sass parfym  - Essence parfym vanilla sass, se hur mycket använd
Valentino Donna parfym - Lyxig parfym från Valentino med elegant, kristallmönstrad glasflaska och gulddetaljer. Flaskan har en fyrkantig form och ett exklusivt lock med nitar. Kommer i en ljusrosa kartong med guldfärgad logga. Kan släppa den för 340kr vid snabbt köp🤗