Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Essnce Strawberry Eclair parfym - En stilren parfymflaska från Essnce med doften Strawberry Eclair. Flaskan är genomskinlig med gulaktig vätska och har en enkel vit etikett samt svart cylinderformad kork. Perfekt för dig som gillar fräscha och söta dofter.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum. Doften har en söt och fruktig karaktär med inslag av jordgubb. Endast testad, 50ml
Essnce Strawberry Eclair Parfym - Helt ny. Upptäck ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum, endast test sprutat då jag har mycket parfymer och inte sträcker mig efter denna. Se hur mycket som är kvar. Har bevarats mörkt och kallt.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym -  ESSNCE parfym Strawberry Eclair, 50 ml. Endast testad ett fåtal gånger
Essnce Strawberry Eclair Parfym - Upptäck Essnce Strawberry Eclair Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Flaskan är enkel att ta med och passar dig som gillar att testa nya dofter.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair är en Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en söt och fruktig karaktär med inslag av jordgubb. Flaskan har en enkel, stilren etikett och innehållet är ljusgult. Perfekt för dig som gillar gourmanddofter.
ESSNCE Lemon Eclair parfym -  parfym från ESSNCE med doft av Lemon Eclair.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - 0 ESSNCE Strawberry Eclair parfym - 1

ESSNCE Strawberry Eclair parfym

Storlek: 45 ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Mycket bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En söt parfym från ESSNCE med doften Strawberry Eclair. 45 ml kvar av 50 ml . Har förvarats mörkt i en byrålåda rumstemperatur.

Joanna
Joanna
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta stövletter med klack från Camomilla - Svarta ankelboots köpta i Italien med dragkedja på insidan. Stövlarna har en fyrkantig tå och en stabil blockklack. Klackhöjden är 9,5 cm.  Använda vid tre tillfällen, det finns några märken på skon och klacken . Jag har klistrat in en gelsula för att dämpa men har inte testat att ta ut den.
Svarta sandaler med glitter från Beira Rio - Sandaletter med remmar i svart och silverfärg, varav en rem är dekorerad med strass. Skorna har en bekväm innersula med dämpning fram och en stabil blockklack.  Använda vid två tillfällen, passar en 38 (jag har 37.5 ) annars glider remmen av på hälen.
Mörkröd handväska med axelrem Misako - Mörkröd (den är mörkare än på bild, nästan lite åt lila) handväska med guldfärgade detaljer. Väskan har ett huvudfack som stängs med dragkedja. Inuti finns ett mindre sidofack med dragkedja. Väskan har två handtag och en avtagbar, justerbar axelrem.   Använd vid ett tillfälle. En söm är ljusare längst ner på en sida, var så här redan vid köpet.
Beige fluffig pälsväst med knytskärp Rituals  - Väst i fuskpäls med ett knytband i midjan. Västen har en öppen design framtill och är utan ärmar. Endast provad .
Unika Vanille Reglisse  - Unika Vanille Reglisse Eau de Parfum, endast testad,8 ml flaska. Doften har noter av kanderad frukt, saffran och vanilj.
Liknande annonser
Visa alla