Alla kategorier > Skönhet > Parfym
La Rive
La Rive - 89 La Rive - 90

La Rive

Storlek: 200ml
Kategori: Parfym
Märke: La Rive

55 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ändats testad, La rive sparkling rose body mist har än jätte god doft som passar perfekt nu iför våren/sommaren och ger en fin glittrande finish!

amanda 💞🎊😋
amanda 💞🎊😋
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
La rive  - La rive body spray inte använd
La rive parfym - Använt inte alls ofta men har hällts över till en annan flaska. Tar nästan aldrig slut Köpt för ett halv år sedan Skriv vid frågor!
La rive parfym - Parfym aldrig använd
La Rive Elagant Woman - Aldrig använd💕Fick i present men passar inte mig✨
La rive parfym  - Parfymen heter miss Dream o är en ganska mörk men femenin doft som är perfekt för utgång o kvällar
La rive vanilla touch - Säljer efterdom jag redan har många. Den luktar som vanilj. Ny med paketet
La Rive Happy vibes parfym - Jag säljer en La rive happy vibes parfym. Är bara sprutad 3 gånger. 200 ml flaska med en citrusdoft. Kontakta gärna mig om du har frågor om parfymen💖
Två La Rive parfymer - Säljer två fräscha parfymer från La Rive: Vanilla Touch och Elegant. Perfekta för dig som vill testa nya dofter till ett bra pris. Båda är eau de parfum och kommer i snygga flaskor. Båda för 10 kr då jag bara vill bli av med de. Använd gärna bundlerabatterna💕
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny
One Bold Chemist parfym duo - Två parfymer från One Bold Chemist: Garnett 13.0 med en häst på etiketten och Norrish 42.0 med en abstrakt design. Flaskorna är cylindriska med silverfärgade lock och minimalistiska etiketter. Perfekt för dig som gillar unika dofter och stilren design. Paket pris 200kr
Cherry eclipse - Ariana Grande cherry eclipse. Endast testad. 100ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden 125ml - Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden Eau de Parfum i en unik, kroppsinspirerad glasflaska med grön vätska och gulddetaljer. Kommer i en dekorativ cylinderförpackning med drakmotiv och tropiska inslag. Lyxig och iögonfallande design, perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfymen Strawberry Eclair från Essnce kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och minimalistisk vit etikett. Doften har en söt och fruktig karaktär, perfekt för dig som gillar bäriga toner. Flaskan har en stilren och modern design.
ESSNCE  Apple Pie  - ESSNCE Drunk Apple  se bilder för noter. 50ml flaska
YSL MYSLF Le Parfum 60ml - Helt full 60/60 ml kvar