Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Mancera black vanilla parfym
Mancera black vanilla parfym - 0 Mancera black vanilla parfym - 1

Mancera black vanilla parfym

Storlek: 60ml
Kategori: Parfym
Märke: Mancera
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Parfym från mancera i black vanilla. Endast testad 1 gång. 60ml💜💞

Juliaisak
Juliaisak
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mancera Roses Vanille Perfume - Mancera Roses Vanille Perfume. 33ml bottle. New! Great winter/fall fragrance.
Mancera Black Vanilla Samples 2ml,3ml,5ml - 2ml - 43kr 3ml - 60kr  5ml - 93kr
Mancera Cedrat Boise Intense parfym sample - Fräsch och lyxig parfym från Mancera, Cedrat Boise Intense. Flaskan är genomskinlig med svart lock och vit etikett. Innehåller 120 ml Extrait de Parfum med en gulaktig vätska. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.Pris: 1ml 30 kr 2ml 60kr 3ml 89 kr
Mancera Amore Caffè parfym - 3 ml Mancera Paris Amore Caffè tester sample
Mancera Aoud Vanille EdP 120ml - Lyxig parfym från Mancera, Aoud Vanille, i en elegant glasflaska med guldigt lock och metallisk etikett. Flaskan har en snygg gradient från svart till bärnstensfärgat glas. Doften är en mix av oud och vanilj, perfekt för dig som gillar unika och varma parfymer. Cirka 107/120 Ml kvar köpt för 1300 säljer för 870
Vanilla Diorama parfym från Dior - Vanilla Diorama från Christian Dior är en lyxig parfym i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, gyllene färg och flaskan har en enkel vit etikett med elegant text. Perfekt för dig som gillar exklusiva och unika dofter. Köpt i Wien och kvitto box och allt finns, dock är mitt namn ingraverat på flaskan. Nästan inte andvänd
Sicily parfym från Mancera - Säljer en lyxig parfym från Mancera, modellen Sicily. Flaskan är elegant med en gyllene kork och klar glasflaska som visar den gula vätskan. Förpackningen är i glänsande guld, vilket ger en exklusiv känsla. Perfekt för den som vill ha en doft som sticker ut! 120 ml pris diskuteras
Aurora Vanille parfym från Essnce - Aurora Vanille från Essnce x Margareta Grääs är en Eau de Parfum i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en söt och mjuk vaniljkaraktär. Flaskan har en stilren etikett i ljusa pastellfärger.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
ESSNCE Vanilla Sass Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Vanilla Sass. Flaskan är genomskinlig med svart rund kork och vit etikett. Innehåller Eau de Parfum och har en stilren, modern design. Perfekt för dig som gillar söta och mjuka vaniljtoner. Testad en gång
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
Valentino Uomo Born In Roma Intense 80 ml  - Valentino Uomo Born In Roma Intense Eau de Parfum. Flaskan är svart med nitar och har en cool, modern design med rosa text. Parfymen kommer i en snygg svart kartong med rosa detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva och intensiva dofter.
ESSNCE Drunk Apple Pie parfym -  Drunk Apple Pie från ESSNCE kommer i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Säljes då vi inte tyckte om parfymen. Aldrig använd.
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml