Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Body Mist från La Rive
Body Mist från La Rive - 0 Body Mist från La Rive - 1

Body Mist från La Rive

Storlek: no size
Kategori: Parfym
Märke: La Rive
Skick: Bra skick

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Tre olika body mists från La Rive: Sparkling Rose, Golden Dream och Bright Glow. Varje flaska har en glittrig design med matchande färger - rosa, guld och brons. Perfekt för att ge en fräsch och glittrande doft till din dag! Alla tre för 90kr

Elie
Elie
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
La Rive Body Mist Golden Dream & Bright Glow - Två bodymists från La Rive 100ml Golden dream + Bright glow          Använd fåtal gånger, nästa full
La rive sparkling body mist - La rive body mist. Nästan helt oanvänd syns på bilderna hur mkt som e kvar.
La Rive Illuminating Body Mists Set - Upptäck La Rive Illuminating Body Mists set med tre olika dofter: Bright Glow, Golden Dream och Sparkling Rose. Varje flaska innehåller 100 ml och kommer i en glittrig förpackning som ger en lyxig känsla. Perfekt för att fräscha upp din dag med en touch av glamour.
La Rive Sparkling Rose Body Mist - Fräsch body mist från La Rive med doften Sparkling Rose. Flaskan är genomskinlig med rosa detaljer och svart spraykork. Perfekt för dig som gillar lätta och blommiga dofter. Innehållet är orangefärgat och flaskan har en modern, stilren design.
La rive  - La rive body spray inte använd
Body Mist från La Rive - Två body mists från La Rive: Golden Dream och Sparkling Rose. Båda har en elegant design med svart spraykork och genomskinlig flaska. Golden Dream har en gyllene etikett medan Sparkling Rose har en rosa etikett. Perfekta för att fräscha upp sig med en lätt och behaglig doft.
La Rive Body & Hair Mist duo - Två fräscha body & hair mists från La Rive: Only Desire i en orange flaska med guldiga detaljer och Crazy in Love i en rosa flaska med hjärtan. Båda innehåller vitamin E och provitamin B5. Perfekta för att fräscha upp både hår och kropp. Den rosa är ungefär använd till hälften men den gula har knappts användts. Skriv om du bara vill ha en.
La Rive Sparkling Rose Body Mist - glittrande body mist från la rive. säljer för att den inte kommer till användning. har tappat bort korket så det kommer inte med.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Sol De Janeiro - Säljer dessa tre tillsammans då jag upptäckt att jag inte tål parfymerna. Avgör själv på bilderna ungefär hur mycket parfym som är kvar, man ser där kanten går på ett ungefär på sista bilden. Doftar väldigt gott
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och söt karaktär med inslag av bär och grädde. Flaskan har en enkel vit etikett med svart text och modern design.
Giardini di toscana celeste 100ml - Giardini di toscana celeste 100ml  Skulle säga att 95% är kvar i flaskan.  Förvarad i mörk låda och svalt rum.  Säljer den då den endast står hos mig och kommer inte till användning. Mängd på sista bilden.
valentino purple melancholia 10ml - valentino purple melancholia Eau de Parfum i en 10 ml sprayflaska med coolt nitat mönster. Flaskan är transparent med svart sprayhuvud och kommer i en lila kartong med elegant design. Perfekt att ha med i väskan för en lyxig touch. Ny
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
Ralph Lauren Big Pony 2 parfym - Lite mer än hälften kvar
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer.  Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar.   Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌
Louis Vuitton Imagination EdP 100ml - Lyxig parfym från Louis Vuitton, Imagination Eau de Parfum, i en elegant transparent glasflaska med svart lock. Flaskan rymmer 100 ml och kommer med originalförpackning och cylinderetui. Modern och stilren design som utstrålar exklusivitet.