Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - 0 Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - 1 Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - 2

Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml

Storlek: 125ml
Kategori: Parfym
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Exklusiv parfym från Parfums de Marly, Althaïr, i en snygg mattbrun flaska med silverfärgad kork. Flaskan rymmer 125 ml och har märkets klassiska emblem ingraverat. Kommer i matchande brun kartong. Perfekt för dig som gillar lyxiga dofter.

Benjamin ström
Benjamin ström
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - Lyxig parfym från Parfums de Marly i modellen Althaïr. Flaskan är matt brun med silverfärgad kork och har ett elegant reliefmönster med två hästar och en sköld. Kommer i matchande brun kartong med silverdetaljer. Innehåller 125 ml Eau de Parfum.
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Althaïr från Parfums de Marly Paris, Eau de Parfum, 125 ml. Snygg design och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Bevis på parfymens äkthet finns
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Helt ny oöppnad, kvitto finns köpt från Boozt
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - Exklusiv parfym från Parfums de Marly, Althaïr Eau de Parfum. Flaskan är matt orange med silverfärgad kork och har en elegant relief med två hästar och sköld. Kommer i matchande orange kartong. Volym: 125 ml.
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - Exklusiv parfym från Parfums de Marly, Althaïr Eau de Parfum i en snygg matt orange flaska med silverfärgat lock. Flaskan har ett reliefmönster med två hästar och sköld, och rymmer 125 ml. Perfekt för dig som gillar lyxiga och unika dofter.
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - Lyxig parfym från Parfums de Marly, Althaïr EdP, i en elegant matt orange flaska med silverfärgat lock. Flaskan har ett upphöjt emblem med två hästar och sköld. Kommer i matchande förpackning. Volym: 125 ml.
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml -  Parfums de Marly Althaïr – 125 ml, helt ny och oöppnad. En exklusiv Eau de Parfum med varm vanilj, söt tonkaböna, kryddig kardemumma och mjuk ambroxan som ger en rik, elegant och modern unisexdoft. Levereras i den bruna originalförpackningen med silverdetaljer och de ikoniska hästarna. Perfekt för dig som söker en unik och sofistikerad premiumparfym.
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Söker byten
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
Perfect Marc Jacobs Absoluté parfym - En lyxig parfym från Marc Jacobs, Perfect Absoluté, i en mörklila glasflaska med en stor dekorativ rosett i metalliclila på korken. Flaskan har gulddetaljer och en unik, kristalliknande kork som ger en exklusiv känsla. Ny 30 ml
ESSNCE Absolu Vanilla  - Endast testad några gånger  TOPPNOTER  Vaniljorkidé Jasmin  HJÄRTNOTER  Vanilj Tonkaböna  BASNOTER  Amber wood Mysk Brunt socker Patchouli
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Victoria's Secret Bare Vanilla Luxe - Victoria's Secret Bare Vanilla Luxe är en body mist med doft av marshmallow och vanilj cashmere. Flaskan är i plast med en lyxig bronsfärgad ton och rymmer 250 ml. Perfekt för dig som gillar söta och varma dofter. Mer än hälften kvar. Se bild och markering.