Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Calvin Klein Euphoria parfym - 80% fylld.    Säljer en Calvin Klein Euphoria parfym med en futuristisk, silverfärgad flaska och lila detaljer. Flaskan har en unik, avlång och rundad form med ett högt, fyrkantigt lock i metall. Perfekt för dig som gillar stilren och modern design.
Parfym Calvin Klein  - Fräsch doft  unisex
Calvin Klein parfym - Calvin Klein obession parfym, 50ml. Aldrig använd.
Calvin Klein parfym - Parfym från Calvin Klein, endast lite använd. 50ml original
Calvin Klein Parfym - Super härlig doft. Lukten håller länge och är stark.  50ml men har använt lite. Köpt för 399kr Säljes för 200kr, priset kan alltid diskuteras
Obsession parfym från Calvin Klein - Obsession eau de parfum från Calvin Klein - 100ml. Köpte precis men säljer då den inte var min typ av parfym. Har en varm och kryddig doft. Nyskick - endast testad💗 nypris: 549kr. Kan såklart skicka egna bilder!
Calvin Klein parfym - Helt ny använd Max 2 gånger, använder ej längre . Kan gå ner i pris vid snabb affär:)
Calvin Klein parfym  - Säljer en Calvin Klein  - eternity summer parfym. Flaskan är på 100ml och jag skulle säga att det finns 75-80ml kvar i flaskan. Säljer den för 150kr + frakt 45kr. Otroligt fräsch doft.
Parfym Calvin Klein
Parfym Calvin Klein - 89

Parfym Calvin Klein

Storlek: 100 ml
Kategori: Parfym
Märke: Calvin Klein
Färg: Silver

325 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Full parfym av OBSSESED Calivin Klein Doftar ljuvligt. En året runt parfym.

Mia
Mia
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2