Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym från my way  - Parfym från my way, 30 ml använd enstaka gång, 500
My Way parfym - Armani ”My Way” refill. Ca 60ml.
Armani my way EDP- Floral - Blommig fräsch doft, feminin men inte för söt. 90% kvar!
Armani My Way Intense Parfym - 50ml från början, har använts lite (se bild)
Armani My Way parfym - 30ml och knappt använd, köptes för 1000kr❤️
My Way parfym från Giorgio Armani - Säljer en elegant parfym, My Way från Giorgio Armani. Flaskan är genomskinlig med en mörkblå, oval kork och gulddetalj. Doften kommer i en stilren rosa kartong med blå text. Perfekt för dig som gillar exklusiva och fräscha dofter. 30ml flaska.
Georgio Armani - My way refill  - Oanvänd
My way-Armani
My way-Armani - 89

My way-Armani

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: Armani
Färg: Rosa

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en äkta parfym från Armani. Knappt använd Köparen står för frakt

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
VR FÖR PS4 - Den är helt ny Och funkar utmärkt jag säljer det nu för jag har köpt en PS 5 och jag har ingen användning för den längre alla kablar och sladdar ingår vid köpet Funkar utmärkt
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →