Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Reef 33 Parfym
Reef 33 Parfym - 89 Reef 33 Parfym - 90 Reef 33 Parfym - 91 Reef 33 Parfym - 92

Reef 33 Parfym

Storlek: 100 Ml
Kategori: Parfym
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Reef 33 Eau de Parfum (100 ml) Upptäck en doft som kombinerar fräschör och styrka för att skapa en perfekt balans av elegans och kraft. Reef 33 öppnar med livliga toppnoter av bergamott och grapefrukt, ett sofistikerat hjärta av lavendel och kardemumma, och avslutas med en varm bas av cederträ och amber. Perfekt för varje tillfälle. Till kommer en orange påse.

Hjärtatavsälj
Hjärtatavsälj
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Unika parfymer  - Upptäck exklusiva parfymer från Saint Melux med dofter som Buri Khalifa, Al Khamrah och Glory Vanille. Förpackningarna är i elegant svart och orange med dekorativa mönster. Perfekt för den som söker unika och lyxiga dofter.16st olika skriv privat för mer information. 350-400kr
Caia parfym - Parfymen ”La Nuit” från Caia. Bläddra för att se doftbeskrivning. Den är endast testad och i princip hela är kvar, 50ml. Nypris 595kr.
Essence parfym - Säljer min fleur chere från ESSENCE då den helt enkelt inte faller mig i smak✨ inspirerad av baccarat rouge 540❣️🐆💋💄 nypris 360kr
Parfym - Hjälper min kompis att sälja sin parfym, 90% kvar av den! Väldigt god lukt
Parfym - Säljer min trevliga parfym från Caia då den aldrig kommit till användning. Nypris 595kr!🤌🏽❤️
Parfym  - Testa ikoniska Eau de Parfum i praktiska provflaskor. Välj mellan 1ml, 2ml eller 3ml – perfekt för dig som vill ha en lyxig doft i fickformat. Snygg och stilren, passar dig som gillar exklusiva märken.
Parfym  - Över 300 parfymer av mycket kända märken.  Dam/Herr/Unisex  25-30 % parfymolja 180kr styck!! 20ml
Parfym  - ❗️SÖKER DENNA PARFYMEN FRÅN DOLCE&GABBANA!!❗️
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Stronger With You Intensely från Emporio Armani är en parfym med varm bärnstensfärgad vätska i en elegant, fyrkantig glasflaska med rundad svart kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Fugazzi Angel Dust - Ny och oanvänd
Tom Ford Tobacco Vanille 100 ml - Exklusiv parfym från Tom Ford, Tobacco Vanille, i en elegant svart och guld rektangulär flaska på 100 ml. Flaskan har en lyxig känsla med guldfärgade detaljer och tydlig märkning på framsidan. Eau de Parfum med en unik och djup doftprofil.
Emporio Armani Stronger With You - Jag säljer nu min stronger with you parfym eftersom jag inte använder den så ofta längre. Den har en söt vanilj doft som passar bra på både hösten och vintern. Det är lite mer än hälften kvar i flaskan, alltså ungefär 30ml/50ml.
Myself doften - Doften varar i upp till 24 timmar. Jag har lådan. Var försiktig då jag inte accepterar returer.
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum - Säljer en Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum i den ikoniska svarta flaskan formad som en manlig torso med guldfärgad spray. Kommer med originalförpackning i svart metall och gulddetaljer samt röd sammetsbas. Perfekt för dig som gillar lyxiga och maskulina dofter.
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.