Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Clean Skin parfym edp
200 SEK
Säljer en fräsch och jättegod parfym från Clean! Lite använd (se bilder), men absolut inte mycket. Har alltid förvarats i sin originalförpackning i en byrålåda, så inte utsatt för något slitage. Originalförpackningen medföljer om man vill. Säljer då jag har för många parfymer och den passar inte riktigt mig. Köptes för 500 kr och säljer för 200. Priset går att diskutera! Betalning via Swish eller Paypal, kan mötas upp i Stockholmsområdet! 🌸
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.