Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Clean parfym - Säljer min clean parfym knappt använd och säljer då doften inte passar min smak💕 Clean Classic sunshine 300kr💕  Nypris per styck är 550kr
clean parfym  - mycket lite använd clean perfym i reserve rain, förpackningen tillkommer
Clean parfym dam - Supergod parfym, perfekt nu på sommaren! Man ser på bilen hur mycket det är kvar, ungefär 4/5 kvar
Clean Classic Spring Breeze EdP - Fräsch och modern eau de parfum från Clean Classic-serien. Doften heter Spring Breeze och flaskan rymmer 30 ml. Perfekt storlek för väskan eller resan.
Clean Classic The Original Parfym - Säljer en elegant och fräsch parfym från Clean Classic, kallad The Original. Doften är super fräsch och luktar rent. Den är nästan helt ny
CLEAN Classic Flower Fresh parfym - En stilren och fräsch parfym från CLEAN Classic i doften Flower Fresh. Flaskan är rektangulär i genomskinligt glas med en silverfärgad kork och enkel etikett framtill. Perfekt för dig som gillar lätta och blommiga dofter.
CLEAN Classic Fresh Linens parfym - Fräsch parfym från CLEAN i doften Fresh Linens. Perfekt för dig som gillar rena och lätta dofter. Glasflaska med enkel och modern design. Det är halva kvar i den och i bra skick!🥰 Orginal pris 525, Pris går att diskutera!
CLEAN Classic Strawberry Fields parfym - Fräsch parfym från CLEAN Classic i doften Strawberry Fields. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en enkel vit etikett och röd ram. Parfymen har en metallfärgad spraykork och en stilren design som passar perfekt på sminkbordet. Du ser på bilden hur mycket som är kvar
Clean Skin parfym edp
Clean Skin parfym edp - 89 Clean Skin parfym edp - 90 Clean Skin parfym edp - 91

Clean Skin parfym edp

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fräsch och jättegod parfym från Clean! Lite använd (se bilder), men absolut inte mycket. Har alltid förvarats i sin originalförpackning i en byrålåda, så inte utsatt för något slitage. Originalförpackningen medföljer om man vill. Säljer då jag har för många parfymer och den passar inte riktigt mig. Köptes för 500 kr och säljer för 200. Priset går att diskutera! Betalning via Swish eller Paypal, kan mötas upp i Stockholmsområdet! 🌸

Linn Nyman
Linn Nyman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara EdP - ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum är en stilren parfym som passar dig som vill ha något unikt i din samling. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill sticka ut med en modern doft.
Layton Eau de Parfum 125ml - Upptäck Layton från Parfums de Marly – en exklusiv Eau de Parfum på 125 ml, tillverkad i Frankrike. Innehåller bl.a. alkohol denat, limonene, benzyl alcohol, linalool, coumarin, citral och geraniol. Snygg design och lyxig känsla för dig som vill sticka ut.
Carolina Herrera good girl blush - Säljer denna parfym från Carolina Herrera då den inte används. Väldigt sparsamt använd! Eftersom man inte kan se innehållet så kan jag inte säga exakt hur mycket som är kvar därav priset. Men skulle gissa på minst 80%
Bleu de Chanel Eau de parfum  - Stilren och ikonisk parfym från Chanel. Bleu de Chanel eau de parfum. 50 ml flaska och lite mer än hälften kvar. Används inte längre så säljer den nu. Nypris för 50 ml ungefär 1000kr mitt pris 300kr för 25-30 ml. Kontakta mig om du har frågor.
ESSNCE BERRIES & CREAM - Endast testad. I nyskick. Ingen doft som passade mig tyvärr
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Upptäck Valentino Uomo Born In Roma Intense – en Eau de Parfum Intense på 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser inkluderar bl.a. alkohol, parfym, vatten, limonene och linalool. Snygg design som sticker ut i badrumshyllan. Den är halv full. Kontakta mig om du är intresserad!
Ysl libre - Min mamma köpte den för kanske 5 månader sen och hon gilla inte doften och bara lät den sitta på hyllan. Den är som helt ny. 50 ml