Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jean Paul Gaultier  - Ungefär 75%kvar, Sjukt bra parfym. Säljer för att den knappt kommer till användning. Nypris: ungefär 700
Jean Paul Gaultier  - Tjena! Säljer denna JPG ”LE BEAU” edt, det är ca 90% kvar i den då jag har andvänt den sparsamt. Varan är självklart äkta och det där bara att höra av er om ni har några funderingar på den! 😃🥥🍦
Jean Paul Gaultier - Hej, säljer denna fräscha parfym som är i 40 ml. Den är lite använd och det kanske är 30ml kvar. Skulle rekommendera 2-5 sprut beroende på hur mycket du vill dofta. Har fått många komplimanger med denna och den är riktigt najs. Håller också länga på huden även fast det är (EDT). Säljs eftersom att jag inte använder den så himla mycket längre.
Jean Paul gaultier elixir - Säljer en Jean Paul Gaultier elixir som inte andvända så mycket längre det är cirka 55ml  kvar i den.  Hör av er vid frågor eller funderingar!🤩🤩
Jean Paul Gaultier ultramale - Det här är en 75ml parfym som knappt är använd pga hade en annan som luktade liknande. Det är en söt parfym som passar perfekt inför vintern. Den är bara använd några sprut så nästan helt full. (Box medföljer såklart) Skriv vid minsta fundering!
Jean Paul Gaultier parfym - Ca 38ml kvar Från 2005/2006 Väldigt unik och ovanlig (extremt)
Jean Paul Gaultier Elixir  - Säljer nu min Jean Paul Gaultier Elixir parfym, den är en 125 ml och är knappt använd är cirka runt 120 ml kvar! Vid intresse är det bara att höra av sig!
Jean Paul Gaultier Elexir  - Tjena! Parfym som är köpt på Åhléns ’ bra skick och finns 70% kvar i flaskan
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier  - 89 Jean Paul Gaultier  - 90 Jean Paul Gaultier  - 91

Jean Paul Gaultier

Storlek: 125 ml
Kategori: Parfym

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd Jean Paul Gaultier Le Male 125 ml parfym. Hör av dig vid frågor!

Noel
Noel
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Altman 22.0 - En exklusiv parfym från One Bold Chemist: Altman 22.0 inspirerad av PDM altaihr Flaskan är genomskinliga med silverfärgade lock och stilrena etiketter med grafiska motiv. Perfekt för dig som vill ha unika dofter i snygg design.
Burberry Goddess Intense 50ml - Tre olika vaniljnoter och därav mycket unik doft. Ca 35-40 ml kvar. Intense versionen.
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i doften bare vanilla , jätte god vanilj doft 🍦🍨.  Använd ca 90% av flaskan <3
Layton Eau de Parfum 125ml - Upptäck Layton från Parfums de Marly – en exklusiv Eau de Parfum på 125 ml, tillverkad i Frankrike. Innehåller bl.a. alkohol denat, limonene, benzyl alcohol, linalool, coumarin, citral och geraniol. Snygg design och lyxig känsla för dig som vill sticka ut.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym i guldigt utförande från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är en ikonisk doft med unik design som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra.
Afnan 9PM Eau de Parfum 100ml - Jag köpte denna parfym men ångrar mig efter på grund av att det är många i min skola som har den. Annars är den perfekt. Har bara använd den en gång.
Valentino parfym - Ca 60-70 % kvar, köpt förra året men används inte längre! 🥰 Luktar jätteeeegott men jag föredrar vanilj 😙 skriv för frågor eller om du vill diskutera priset! ❣️