Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Parkajackor
Äkta pälskrage från hollies
Äkta pälskrage från hollies  - 0 Äkta pälskrage från hollies  - 1

Äkta pälskrage från hollies

Storlek: M
Kategori: Parkajackor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Passar till nästan varje jacka

Nina
Nina
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hollies jacka med päls - Snygg svart parkas från Hollies med avtagbar huva och päls. Jackan har dragkedja och knappar framtill, flera fickor och en gulddetaljerad bröstficka. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart jacka med äkta päls från Hollies - Snygg svart parkasjacka från Hollies med avtagbar huva och äkta päls. Jackan har flera praktiska fickor med dragkedja och tryckknappar, samt en patch med metallogo på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Svart Parajumpers parkas med pälskrage - Svart parkajacka från Parajumpers med ikonisk gul rem och detaljer i metall. Jackan har en stor huva med fluffig pälskant, flera fickor och patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart parkasjacka med pälskrage - Svart parkasjacka från Parajumpers med avtagbar huva och fluffig pälskant. Jackan har flera fickor, dragkedja och knappar framtill samt gula detaljer vid hals och rygg. Perfekt för kalla dagar med sin robusta design och snygga look. Om ni har en fråga så kan ni skriva, priset är inte hugget i sten
Svart Parajumpers parkas med pälskrage - Säljer en svart parkas från Parajumpers med stor pälshuva och  ikonisk gul rem vid halsen. Jackan har flera fickor, grov dragkedja och patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Lite slitet på skinndetaljerna, därför bra pris. Storlek S
Brun parkas från Woolrich med pälskrage - Snygg brun parkas från Woolrich med stor fluffig pälskrage på huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt diskreta sömmar för en clean look. Perfekt för kalla dagar och riktigt klassisk stil.
Andra annonser från Parkajackor
Visa alla
J.lindeberg Field Jacket Bailey - Mycket bra skick, inga defekter! Storlek S sitter som S och passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 3500kr. Modellen är 185 cm, 75kg. Passar bra nu till våren! Skriv för mer information!🤝
Hollies jacka med päls - Snygg svart parkas från Hollies med avtagbar huva och päls. Jackan har dragkedja och knappar framtill, flera fickor och en gulddetaljerad bröstficka. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart parkas från Everest med fuskpäls - Säljer en svart parkas från Everest med avtagbar huva och fuskpäls. Jackan har flera stora fickor framtill, dragkedja och knappar, samt en ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Parkajacka med päls från Natures Collection - Säljer en stilren brun parkajacka från Natures Collection. Jackan har en lyxig pälsfodrad insida som går att ta av. Därför är hackat perfekt för kyliga dagar men även under höst och vår utan pälsen. Nypris 8 000 sek
Parkas Everest  - Säljer en grå parkajacka från Everest med huva och fuskpäls. Jackan har stora fickor framtill, dragkedja och knappar, samt svart quiltat innerfoder. Perfekt för kalla dagar och snygg till vardagslooken.
Canada goose chateau L - Storlek L, slutsåld modell i fint skick
Parkas från Etirel med päls - Parkas från Etirel i rött med fuskpäls på huvan och snygga detaljer som stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Jackan har ett campus sportswear-märke på ärmen och är fodrad med mörkgrått innerfoder. Perfekt för kalla dagar.
Olivgrön parkas med fuskpäls - Snygg olivgrön parkas med huva och fuskpäls, två stora fickor med lock och tryckknappar samt två bröstfickor med dragkedja. Jackan är vadderad och har svart innerfoder. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.