Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Amour de Carnaval EDP!
Amour de Carnaval EDP! - 0

Amour de Carnaval EDP!

Storlek: 100 ml
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

155 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Amour de Carnaval Luxe ”White Musk & Coconut” EDP. 100 ml. Oanvänd.

Le Cadavre
Le Cadavre
(22)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Amour de Carnaval 04 Body Mist halva kvar - Fräsch body mist från Amour de Carnaval i doften 04 Perfect Paradise med inslag av rum och vanilj. Flaskan är genomskinlig med rosa vätska och har en vit plastkork. Perfekt för dig som vill dofta sött och tropiskt.
Kenzo Amour EdP 30ml - Kenzo Amour Eau de Parfum i 30 ml är en stilren och modern doft som passar perfekt för dig som vill ha något unikt i din samling. Snygg förpackning som sticker ut i badrumsskåpet. Oöppnat helt ny.
Parfums de Marly Sedley EdP - Nypris runt 3000 kr den är helt ny
Bi-es L'eau de Lilly EdP - Söt och ungdomlig parfym med rosa flaska och hjärtformad design på förpackningen. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och lekfull touch i vardagen. Eau de Parfum.
Parfums de Marly Althair EdP 125ml - Säljer en helt ny och oanvänd Parfums de Marly 125ml. Äkta vara, fortfarande i förpackning. Kan skickas med PostNord eller mötas upp i Lilla Edet. Hör av dig vid intresse!
Parfums de Marly Delina 30ml EdP - Delina Eau de Parfum från Parfums de Marly i en lyxig ljusrosa kartong med silverdetaljer. Flaskan rymmer 30 ml och är tillverkad i Frankrike. En exklusiv doft med elegant design och klassisk känsla, perfekt för dig som gillar sofistikerade parfymer.
Parfums de Marly Oriana EdP 30ml - Modern, söt och beroendeframkallande doft med toppnoter av mandarin, bergamott och grapefrukt. Hjärtnoter av apelsinblomma, svarta vinbär och körsbär. Basnoter av marshmallow, ambrette, grädde och mysk.✨️
Parfums de Marly Layton EdP 125ml - Exklusiv parfym från Parfums de Marly, Layton Eau de Parfum. Flaskan är matt mörkblå med silverdetaljer och har en elegant metallkork. Kommer i en lyxig svart kartong med guldtext och emblem. Volym: 125 ml.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Donna Born In Roma EdP 100ml - Valentino Donna Born In Roma är en lyxig parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med nitar och svart lock. Doften kommer i en snygg rosa kartong med svart etikett. Flaskan rymmer 100 ml och utstrålar exklusivitet och modern stil.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
 Carashmellow  - Jättegod & endast testad några gånger.
Alimarin 15.0 parfym - Alimarin 15.0 från One Bold Chemist inspirerad av LV afternoon swim. Endast testat parfymen.
Yves Saint Laurent Libre EdP 90ml - Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 90ml i elegant beige och svart förpackning med guldiga detaljer. Doften är modern och lyxig, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer. Kartongen har en stilren design med stora YSL-bokstäver och guldtext.
Valentino Born in roma uomo intense edp - Valentino born in roma uomo intense edp | 50ml cirka 25ml kvar | fler bilder går att fixa | säljer för att den ej kommer till användning⭐️
Parfums de Marly Delina Exclusif - Parfums de Marly Delina 75 ml (Ny, oöppnad)  Säljer Delina 75 ml, helt ny och oöppnad i originalförpackning. Aldrig använd.  🌸 Elegant, feminin och lyxig doft 📦 Obruten kartong  Skickas snabbt
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE vanilla baby parfym. Frächare vanilj doft som är lite djupare med bäriga toner. Endast testad.☺️ Skriv gärna vid frågor! 😄