Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Escada Celebrate N.O.W. parfym - Escada Celebrate N.O.W. är en söt och feminin parfym. Oöppnad, säljer då jag fick två stycken. Ordinarie pris 765kr.
Escada Celebrate N.O.W. parfym - Escada Celebrate N.O.W. är en feminin parfym i en elegant, genomskinlig glasflaska med guldiga detaljer och rundad kork. Doften har inslag av vanilj, blommor, kanel, citrus och amber. Flaskan har en mjuk, fyrkantig form och rymmer en ljusrosa vätska.
Escada Celebrate N.O.W 50ml - Säljer denna Escada parfym ”Celebrate N.O.W” i 50ml.🌸 Är ca 80-85% kvar. Nypris: 755kr
Escada parfym  - Endast testad.
Parfym från Escada - Säljer en superfin parfym från Escada med en färgglad flaska som skiftar från gult till blått. Den har en blommig design på framsidan och en elegant silverfärgad kork. Perfekt för att fräscha upp din doftsamling! 🌸
Escada parfym  - Escada born in paradise parfym. Somrig och fräsch doft🩵💅
Escada parfym - Escada fiesta carioca parfym. Rensar mina parfymer då jag har för många och denna kommer tyvärr inte till användning. Det är 100ml men är kanske 20% kvar. Doftar jätte gott! Finnns inget lock till den.
Escada Flor del Sol parfym - Snygg och elegant parfymflaska från Escada i en djup röd färg. Flor del Sol-doften är känd för sina fruktiga och blommiga toner, perfekt för att ge en känsla av sommar och sol. Flaskan har en smal, avlång form med en silverfärgad kork. Parfymen är nästan helt full.
Escada Celebrate N.O.W. parfym
Escada Celebrate N.O.W. parfym - 0

Escada Celebrate N.O.W. parfym

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En söt och fräsch parfym från Escada, Celebrate N.O.W., i en genomskinlig glasflaska med guldigt lock. Flaskan har rosa detaljer och kommer med en vit kartong dekorerad med rosa och röda hjärtan. Innehåller 50 ml Eau de Parfum. Endast provsmakade.

L O
L O
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Versace Eros Flame 2/3 kvar - Versace Eros Flame – 20/30ml Upplev kraften och passionen i Versace Eros Flame, en doft som kombinerar intensitet med elegans. Perfekt för dig som vill göra ett starkt intryck – oavsett dag eller kväll.  ✨ Doftprofil: 	•	Toppnoter: Apelsin, citron, rosépeppar – fräsch och energisk 	•	Hjärtnoter: Ros, kryddor, röd äpple – varm och inbjudande 	•	Basnoter: Vanilj, vetiver, cederträ – djup och maskulin  💎 Storlek: 20ml / 30ml 💼 Tillfälle: Dag- och kvällsbruk, fest eller vardag när du vill känna dig
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Coco Mademoiselle parfym från Chanel - Coco Mademoiselle från Chanel i 50 ml, lite mer än halva kvar 🩷
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75ml - Tjena, säljer min JPG Le Male Elixir då jag knappt använt den. Har ca 60-65ml kvar och både box och flaskan är näst intill i nyskick. Om mer bilder önskas eller om du har några frågor är det bara att skriva!
Valentino Uomo Born in Roma - Stilren herrparfym med edgy vibe från Valentino. Volym: 100 ml. Ingredienser: alkohol, parfym, aqua/water, limonene, linalool, coumarin, citral, citronellol, geraniol m.fl. Tillverkad i Frankrike.