Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Calvin Klein parfym
Calvin Klein parfym  - 89

Calvin Klein parfym

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Calvin Klein
Färg: Gul

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, oöppnad

Nea
Nea
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfym Calvin Klein - Säljer en klassisk herrparfym, Obsession for Men från Calvin Klein. Perfekt doft för vintern. Använd fåtal gånger så in princip full
calvin klein parfym - Calvin klein one shock. helt ny använd 3 gånger så det är mycket kvar har tröttnat på den och det är därför jag tänker sälja den!
Calvin Klein Parfym  - Calvin Klein Parfym One. Cirka 50% kvar i flaskan.
Parfym Calvin Klein  - Fräsch doft  unisex
Calvin klein parfym påfyllare - Inte använd, en påfylling.
Calvin Klein parfym  - Säljer min sambos Calvin Klein DEFY parfym 30ml. För män 🤍
Obsession Calvin Klein parfym  - Inte använd!!
Calvin klein parfym  - Säljer denna oanvända Calvin Klein parfymen. Aldrig använd men älskar lukten, har däremot en annan parfym som jag använder dagligen. Ord pris 899kr
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Prada Paradoxe Intense EdP 100ml - Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum är en lyxig parfym i en elegant, ljusrosa förpackning med svart och silverdetaljer. Fick denna i present och säljer den då doften inte alls var min smak.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 100ml - Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum i 100 ml flaska. 90ml kvar. Säljer pga pengar behov. 4.55/5 av tusentals professionella  ny pris 900kr
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush - YSL Libre Berry Crush Eau de Parfum Fruitée i 50ml. Kommer med originalkartong.