Alla kategorier > Skönhet > Parfym
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - 0 ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - 1 ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - 2 ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - 3 ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - 4

ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum

Storlek: -
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Mycket bra skick

270 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Har enbart testat parfymen, jättetrevlig doft men jag använde inte den tillräckligt mycket för att behålla den.

Rahma ⚡️💐🏝️🫶🏻🌺
Rahma ⚡️💐🏝️🫶🏻🌺
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Essnce Femina Vivit Eau de Parfum  - Femina Vivit från Essnce. Eau de Parfum.
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - Ny parfym från ESSNCE med namnet Femina Vivit. Perfekt för den som söker en tidlös doft.
Essnce Carashmellow Eau de Parfum - Modern Eau de Parfum från ESSNCE med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik doft. Flaskan är enkel att ta med i väskan och passar dig som gillar trendiga produkter.
Essnce Black Velvet Eau de Parfum - En stilren parfym från Essnce med namnet Black Velvet. Det är en doup på YSL Black Opium. Endast provad!!
ESSNCE Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE är en Eau de Parfum med en söt och mjuk doft av vanilj. Perfekt för dig som gillar varma, krämiga dofter med en touch av elegans. Parfymen är ny och endast prov sprayad en gång💕
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
ESSNCE Pink Haze Eau de Parfum - ESSNCE Pink Haze Eau de Parfum har en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har fruktiga och blommiga toner med inslag av vanilj, bär, apelsin och karamell. Inspirerad av Viva la Juicy! Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga parfymer🩷 Endast testad☺️
Essnce Toxique Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska Essnce Toxique Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med en minimalistisk vit etikett och svart text. Den har en svart spraykork och innehåller en doft med noter av citrus och blommor. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Born In Roma Coral Fantasy - Parfymflaska från Valentino, Born In Roma Coral Fantasy. Flaskan är mörk med nitar och har en lyxig, robust design i glas med svart och röd etikett. Kommer med originalförpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.  70ml kvar
Yves Saint Laurent Libre Parfym - En lyxig parfym från Yves Saint Laurent med elegant glasflaska, guldiga detaljer och svart lock. Doften är Eau de Parfum och flaskan har en modern, stilren design med YSL-loggan i guld runt flaskan. Kolla bild hur mycket är kvar😊 Supergooood men har för många andra😊 Köpt ca 1500kr. Använd gärna köp nu❤️
Valentino born in Roma intense 100ml - Valentino born in Roma intense 100 ml. Har bara använt något sprut. Skriv vid fler frågor. Har kvitto. Priset går att diskutera
Yves Saint Laurent Y Iced Cologne 60ml - Fräsch parfym från Yves Saint Laurent, Y Iced Cologne. Flaskan är stilren och rektangulär i glas med mörkblått innehåll och svart kork. Förpackningen är mörkblå med en stor silverfärgad Y-logga. Innehåller runt 56ml eau de toilette intense.
Stronger With You Absolutely  - Stronger With You Absolutely från Emporio Armani. En stilren parfym som sticker ut och passar dig som vill ha något unikt i din samling. Perfekt för dig som gillar exklusiva märken och modern design.
Kilian Angels' Share parfym - Exklusiv parfym från Kilian, Angels' Share, i en lyxig genomskinlig glasflaska med guldfärgad vätska. Flaskan har ett elegant, kristallin mönster och svart etikett. Levereras med svart, stilren förpackning.
Daisy Marc Jacobs Eau so Fresh parfym (~65ml) - Daisy Eau So Fresh från Marc Jacobs är en ungdomlig parfym i en genomskinlig glasflaska med ett unikt blommigt lock. Doften är söt, med många olika inslag som passar perfekt årets alla månader. Endast använd ett fåtal gånger, original är 75ml och uppskattar där är kvar ~65ml.  Toppnoter:  Hallon, grapefrukt, päron  Hjärta:  Viol, vild ros, äpple  Basnoter:  Mysk, cederträ, plommon
Azzaro The Most Wanted Parfum 100 ML 100ml - Azzaro The Most Wanted Parfum är en herrdoft i en cool, svart och matt flaska med unik cylinderformad design. Flaskan rymmer 100 ml och har detaljer i kopparfärg. Doften är intensiv och maskulin, perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och elegant parfym.