Alla kategorier > Skönhet > Parfym
En oud parfym
En oud parfym - 0 En oud parfym - 1 En oud parfym - 2 En oud parfym - 3 En oud parfym - 4 En oud parfym - 5 En oud parfym - 6

En oud parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Färg: Vinröd
Skick: Bra skick

750 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Jag tänker och sälja den för att vill rensa mitt sminkbord och den luktar gott fast använder inte den så ofta priset kan diskuteras💕

Sara
Sara
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En fin höst parfym. - Dessa är noterna:Toppnoter Bergamott, Kumquat, Nashi päron Mellannoter Geranium, Koriander, kardemumma Basnoterna ambra, mocka, Tahitisk vetiver  Har inte använt den alls, kostar 180kr men säljer för 125kr
Lattafa Badee Al Oud parfym - Badee Al Oud 'Oud For Glory' från Lattafa, Eau parfum. Jag vet inte exakt hur mycket jag har använt av den men jag skulle säga att det är 60ml kvar. Parfymer håller länge o har en sjuk  projektion
Swiss Arabian Shaghaf oud Parfym - Lyxig parfymflaska i guld från Swiss Arabian, modell Shaikh Gold. Flaskan har en rektangulär form med spegelblank finish och ett elegant, mönstrat lock. Text i svart och vitt på framsidan. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design. 65 av 75ml kvar gammal batch som är 5 år gammal!
Initio Oud For Greatness Parfym - Lyxig parfymflaska från Initio med namnet Oud For Greatness. Flaskan är svart med guldiga detaljer och har ett mystiskt öga i centrum. Kommer i en elegant svart ask med guldfärgat mönster och text. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Emissa Golden Oud parfym - Lyxig parfym från Emissa i doften Golden Oud. Flaskan är ljusrosa med guldiga detaljer och har en elegant, facetterad form med genomskinlig botten och rund, kristalliknande kork. Kommer i en vacker ask med blommigt guldmönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Badee Al Oud Amethyst parfym från Lattafa - På andra bilden ser man defekter på locket. Jag har förvarat den i mitt skåp, torrt och skyddad från solen. Pendlar från Alingsås till Skövde vardagligen. Med jämna mellanrum är jag även i Uppsala. Säg gärna till om ni vill mötas och slippa betala frakten. Ni betalar med swish isåfall :)
Kayali Oudgasm Vanilla Oud 36 parfym - Lyxig parfym från Kayali i en elegant svart förpackning med guldiga detaljer. Doften heter Oudgasm Vanilla Oud 36 och kommer i Eau de Parfum-format.
Initio Oud for Greatness Parfym - Säljer en lyxig parfym från Initio, 'Oud for Greatness'. Flaskan är svart med ett mystiskt öga och gyllene detaljer. Den har en elegant och exklusiv design, perfekt för den som vill ha något unikt och sofistikerat. Innehåller 90 ml av en djup och rik doft.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Born in roma uomo intense edp - Valentino born in roma uomo intense edp | 50ml cirka 25ml kvar | fler bilder går att fixa | säljer för att den ej kommer till användning⭐️
Lush Sticky Dates Body Spray 200ml - Sticky Dates Body Spray från Lush i en svart plastflaska med spraymunstycke. Doften är en söt och krämig blandning av dadel, benzoin och sandelträ. Flaskan rymmer 200 ml och har en modern, stilren design med vit text på svart bakgrund. Ca 80-90% kvar.
 Carashmellow  - Jättegod & endast testad några gånger.
Yves Saint Laurent Libre EdP 90ml - Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 90ml i elegant beige och svart förpackning med guldiga detaljer. Doften är modern och lyxig, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer. Kartongen har en stilren design med stora YSL-bokstäver och guldtext.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE vanilla baby parfym. Frächare vanilj doft som är lite djupare med bäriga toner. Endast testad.☺️ Skriv gärna vid frågor! 😄
Valentino Donna Born In Roma EdP 100ml - Valentino Donna Born In Roma är en lyxig parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med nitar och svart lock. Doften kommer i en snygg rosa kartong med svart etikett. Flaskan rymmer 100 ml och utstrålar exklusivitet och modern stil.
Sol de Janeiro  90 ml  - Helt nya vissa är endast testade.
Azzaro The Most Wanted Parfum 100ml - Azzaro The Most Wanted Parfum i 100ml, använd ett fåtal gånger! så i princip helt full. Priset är inte hugget i sten.