Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - 0 Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - 1 Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - 2 Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - 3

Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Xerjoff
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

1259 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Lyxig parfym från Xerjoff, Erba Pura, i en 100 ml flaska. Flaskan är klädd i sammetsliknande turkost material med gulddetaljer och en unik, snedställd guldfärgad kork. Kommer i elegant ask med guld och mörklila detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.

Viktor Hoving
Viktor Hoving
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Lyxig parfym från Xerjoff, Erba Pura, i en elegant förpackning med turkos och guld detaljer samt en vit innerbox. Flaskan rymmer 100 ml och doften är en Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar exklusiva och unika dofter.
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Lyxig parfym från Xerjoff i doften Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en elegant, geometrisk form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med grafiskt mönster. Perfekt för dig som gillar unika och exklusiva dofter.
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Lyxig parfym från Xerjoff, Erba Pura Eau de Parfum i 100 ml. Fick den i födelsedags present av min farfar men jag har redan doften i min samling. Tillverkad i Italien och känd för sin exklusiva doft och stilrena design.
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Lyxig och eftertraktad unisexparfym från Xerjoff – Erba Pura. Helt ny och oöppnad i originalförpackning. Doften är fräsch, fruktig och elegant med lång hållbarhet. Perfekt som present eller till dig själv.  ✅ 100% äkta – köpt från Beauty by Boozt ✅ Ny, aldrig öppnad (inplastad) ✅ 100 ml Eau de Parfum  💨 Skickas direkt eller hämtas efter överenskommelse.
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Flaskan rymmer 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Helt ny inplastad fråga vid frågor
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum 100ml - Lyxig parfym från Xerjoff Erba Pura. Denna parfymen luktar väldigt gott sött och fruktigt funkar både till tjejer och killar! Har inte använt det den är helt ny bara bara testat dofta. Säljer den pga att jag har en liknande doft redan.
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum - Lyxig parfym från Xerjoff, Erba Pura, i en elegant turkos flaska med gulddetaljer. Även den gamla velvet som ej tillverkas längre! Flaskan rymmer 50 ml och kommer i en stilren förpackning. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft. Ungefär 80% kvar. Säg till om ni har några frågor eller om ni vill ha mer bilder!
Xerjoff Erba Pura Eau de Parfum - Lyxig parfym från Xerjoff, Erba Pura 100ml  är känd för sina fruktiga och fräscha noter. Doften är det ändå du behöver till sommaren. Hör av er vid minsta fundering. Helt ny
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Sol De Janeiro - Säljer dessa tre tillsammans då jag upptäckt att jag inte tål parfymerna. Avgör själv på bilderna ungefär hur mycket parfym som är kvar, man ser där kanten går på ett ungefär på sista bilden. Doftar väldigt gott
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och söt karaktär med inslag av bär och grädde. Flaskan har en enkel vit etikett med svart text och modern design.
Giardini di toscana celeste 100ml - Giardini di toscana celeste 100ml  Skulle säga att 95% är kvar i flaskan.  Förvarad i mörk låda och svalt rum.  Säljer den då den endast står hos mig och kommer inte till användning. Mängd på sista bilden.
valentino purple melancholia 10ml - valentino purple melancholia Eau de Parfum i en 10 ml sprayflaska med coolt nitat mönster. Flaskan är transparent med svart sprayhuvud och kommer i en lila kartong med elegant design. Perfekt att ha med i väskan för en lyxig touch. Ny
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer.  Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar.   Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌
Sol de janeiro 62 - Sol de janeiro cheriosa 62 - 90ml
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - En lyxig parfym från Yves Saint Laurent med elegant glasflaska, guldiga detaljer och svart lock. Doften är Eau de Parfum och flaskan har en modern, stilren design med YSL-loggan i guld runt flaskan. Kolla bild hur mycket är kvar😊 Supergooood men har för många andra😊 Köpt ca 1500kr. Använd gärna köp nu❤️