Alla kategorier / Mode / Väskor / Plånböcker
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Alltmpå bild tillkommer. Fraktar inom 24h
 korthållare  Guess - Snygg svart korthållare från Guess med logomönster och guldfärgad text 'GUESS EST 1981' på framsidan. Tillverkad i konstläder med flera kortfack, perfekt för att hålla ordning på dina kort.
Korthållare - Snyggt grönt korthållare i golf tema. Kommer med ask och dustbag om man vill. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i fickan.
 korthållare - Plånbok/korthållare
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktas inom 24h
Grå korthållare med snöre - Snygg grå korthållare från  med klassiskt mönster och vita detaljer. Kommer med ett matchande snöre och guldfärgad hake, perfekt för att bära runt halsen. Tillverkad i canvas och läder, har fack både fram och bak för kort eller ID.
Korthållare -  *   Elegant design *   Tillverkad av kvalitetsmaterial *   Livfull blå färg *   Distinkt, mönstrat tryck *   Flera fack för kort och sedlar *   Praktisk och stilfull *   Logotyp för märke *   Kombination av funktionalitet och sofistikation
Korthållare  - Korthållare kommer med låda och tyg påse
Korthållare
Korthållare  - 0

Korthållare

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: vne
Färg: Grå
Skick: Återvinning

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå

Benjamin
Benjamin
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Under Armour träningsset marinblå/svart - Snyggt träningsset från Under Armour med en marinblå t-shirt och svarta shorts. Båda plaggen har logga och text i vitt. Tillverkade i ett lätt och snabbtorkande material som passar perfekt till gymmet eller löpning.
Svart Burberry bälte med guldspänne - Snyggt svart bälte från Burberry med ett stort guldigt B-spänne. Insidan har det klassiska rutiga Burberry-mönstret i beige, rött och svart. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst. Funkar på båda sidorna vilket gör den till en tvåsidig bälte
Svarta sneakers  - Svarta och fina skor skriv för mer detaljer.
Vit keps  - Bra keps för priset
Vit tröja  - Vit tröja med ett hjärta
 brun mönstrad korthållare - Snygg korthållare
Svart och grått rutigt bälte - Snyggt bälte med svart och grått rutmönster och en matchande spänne framtill. Bältet har en stilren design och insidan är brun. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Keps - Fin keps
HM bälte  - Fint blått bälte
FC Barcelona matchtröja Nike - Säljer en FC Barcelona matchtröja från Nike i klassiska blå och röda färger med gula detaljer. Tröjan har klubbmärke, Nike-logga och Spotify-logga på bröstet. Korta ärmar och sportig passform, perfekt för fotbollsträning eller support.
Liknande annonser
Visa alla