Alla kategorier > Mode > Väskor > Plånböcker
Brun plånbok Michael Kors ormskinn
Brun plånbok Michael Kors ormskinn - 0 Brun plånbok Michael Kors ormskinn - 1 Brun plånbok Michael Kors ormskinn - 2

Brun plånbok Michael Kors ormskinn

Storlek: smal
Kategori: Plånböcker
Märke: Michael Kors
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg brun plånbok från Michael Kors i ormskinnsmönstrat .

Mmm
Mmm
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun plånbok från Miu Miu i läder - Snygg brun plånbok från Miu Miu i äkta läder med guldfärgad logga framtill. Plånboken har flera kortfack och ett fack för sedlar. Kommer med originalask och certifikat. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer.
Plånbok  - Snyggt vitt kortfodral från hm med klassiskt mönster och präglad logotyp. Tillverkad i läder och levereras med original ask, gul putsduk och äkthetskort. Perfekt för att hålla ordning på dina kort med stil.
Plånbok med logga - Rymmer det mesta. Ny
Svart plånbok från Lacoste - Snygg svart plånbok från Lacoste med geometriskt mönster och klassisk krokodil-logga framtill. Plånboken har en stilren design med lock och präglad Lacoste-text. Tillverkad i konstläder med detaljer i svart och grått.
Plånbok  - Plånbok med silvrigt märke och silvrig dragkedja. Fack för kort och sedlar. Ca 13cm bred och 9cm hög. Lapp kvar, kommer med box också
Svart plånbok  - Lyxig svart plånbok i quiltat läder med guldfärgad logga och metallspänne framtill. Klassisk rektangulär form och elegant design,
Två plånbok  - Två plånbok för 700kr, ge prisförslag
Goy4rd Plånbok - Exklusiv plånbok från Goy4rd i vit färg. En stilren och lyxig accessoar som är både tidlös och eftertraktad.
Andra annonser från Plånböcker
Visa alla
Svart YSL korthållare i läder - Stilren svart korthållare från YSL i äkta läder med guldigt logomärke framtill. Plats för flera kort och snyggt mönstrad yta. Perfekt accessoar för dig som vill ha något lyxigt och smidigt i fickan.
Grå Goy4rd - Snyggt grått kortfodral från  Goy4rd med klassiskt mönster och logga framtill. Tillverkat i läder och canvas, perfekt för kort och ID. Kommer med originalask och kort.
Victoria's Secret passfodral - Säljer ett snyggt passfodral från Victoria's Secret i rosa och ljusrosa ränder. Fodralet har ett stort guldfärgat VS-emblem på framsidan och är gjort i konstläder. Insidan har fack för boardingkort och pass, med text i guld. Perfekt för resan och supercute accessoar!
Korthållare - Säljer en sjukt nice korthållare med ett snyggt och unikt mönster. Den är i nytt skick. Frågor? Kontakta mig✅ Allt gott, mvh Noah
Korthållare  - Grön korthållare, helt ny och oanvänd, allt som viasas i bilden medföljer, passar perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt, skickas inom 24 timmar
Svart kortfodral från Goy4rd - Snyggt svart kortfodral från Goy4rd med klassiskt mönster i vitt och grått. Tillverkat i läder och canvas, perfekt för kort och sedlar. Kommer i original grön ask med tillhörande tyg och tagg. Stilren och lyxig accessoar för dig som gillar designer.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild tillkommer. Fraktar inom 24h
Beige G4-mönstrad plånbok från Guc4ci - Snygg beige plånbok från Gucci med det klassiska GG-mönstret i brunt. Plånboken har en stilren och kompakt design med mörka kanter och är tillverkad i skinn och canvas. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk logga.