Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta pumps med silvrig klack
Svarta pumps med silvrig klack - 0 Svarta pumps med silvrig klack - 1 Svarta pumps med silvrig klack - 2 Svarta pumps med silvrig klack - 3 Svarta pumps med silvrig klack - 4

Svarta pumps med silvrig klack

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta pumps från Gorgeous i satinliknande material med spetsig tå och silvrig smal klack. Perfekta för dig som vill ha en elegant och stilren look. Klacken är medelhög och ger en klassisk siluett.

Sandra Sjögren
Sandra Sjögren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta pumps med klack - Säljer ett par eleganta svarta pumps från Gorgeous. De har en hög klack och en rundad tå, perfekt för festliga tillfällen. Skorna är i bra skick och har en stilren design som passar till många olika outfits.
Svarta pumps med klack - Klassiska svarta pumps med spetsig tå och hög klack.
Svarta pumps med klack - Säljer ett par klassiska svarta pumps från Cordial. Skorna har rund tå och medelhög klack, tillverkade i syntetmaterial med glansig finish. Perfekta för dig som gillar en tidlös och stilren look.
Svarta skinn pumps med klack  - Klassiska svarta pumps med rund tå och elegant klack. Skorna har en stilren design och är tillverkade i skinn. Perfekta för dig som vill ha en tidlös och enkel look. Använd en ända gång
Svarta pumps från XIT med klack - Säljer ett par klassiska svarta pumps från XIT i glansigt material. Skorna har rund tå och stabil hög klack, perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Tillverkade i syntetmaterial med en stilren och tidlös look.
Svarta pumps med rem och klack - Snygga svarta pumps från Chilli med rund tå, klassisk T-rem och spänne. Skorna har en medelhög klack och är tillverkade i glansigt syntetmaterial. Perfekta för dig som vill ha en stilren och feminin look med extra detalj på foten.
Svarta pumps med hög klack - Svarta pumps med rund tå och hög klack i storlek 37. Skorna har en plattform framtill och är klädda i mockaliknande material. Pumpsen är i det stora hela i fint skick och har ytterst små defekter på klacken och framtill.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Gucci ace svarta - Helt nya svarta Gucci ace. Allt på bilderna tillkommer! Inget äkthetsbevis finns! Storlek 43. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1299kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Mörkblå Lanvins uk7 - Tjena säljer nu dessa riktigt snygga Lanvins i riktigt bra skick! Storlek uk7, box ingår ej! Har du fler frågor eller funderingar så hör av dig// Mvh Santén
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino Rockrunner Skor  - Säljer nu dessa Valentino rockrunner skor, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Valentino Rockrunner blå sneakers - Snygga Valentino Rockrunner sneakers i blått och svart med coolt kamouflagemönster. Skorna har svarta snören, platt sula och detaljer i skinn och textil. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena och trendiga sneakers. (Rep)