Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Knähöga boots - Knähöga boots med snöring och blixtlås på sidan. Behöver nya skosnören då dom som är på nog sett sin sista snöring
Knähöga boots  - Fina boots från urban project. Fint skick, storlek 39.
Svarta knähöga boots med snörning - Säljer ett par svarta knähöga boots med grov sula och snörning hela vägen upp. Skorna har rund tå och är gjorda i syntetmaterial med en matt finish. Perfekta för dig som vill ha en edgy look och gillar chunky detaljer.
Svarta knähöga boots med rund tå - Säljer ett par stilrena svarta knähöga boots med rund tå och låg klack. Skorna är i slätt skinn och har en klassisk design som passar till många outfits. Perfekta för dig som vill ha ett par tidlösa boots till garderoben. Endast använt dom 2 gånger satt som nya
Svarta knähöga boots - Svarta knähöga boots i satin. Användna en gång.  Köpta för ca 600kr. Klackhöjd: 9,5cm Bred passform.
Knähöga boots - Säljer dessa helt oanvända boots från boohoo! Jättebekväma skor trotts högklack, klacken är på ca 8-10cm. Nypris är 810 och jag säljer dessa för 400.
Knähöga boots - Knappt använda
Knähöga boots - De här stövlarna har en knähög design. De har en dragkedja i sidan och fyrkantiga högklackade skor. De här stövlarna har en lyxig känsla.   - har använt bara en gång helt nya/ köpte de för 600kr och säljer den för 450kr:)
Knähöga svarta boots
Knähöga svarta boots - 89 Knähöga svarta boots - 90

Knähöga svarta boots

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Anna Field
Färg: Svarta

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina! Inga skador! Storlek 39

almaflach
almaflach
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vida jeans - WEEKDAY Ace High Wide Jeans - Vida jeans från Weekday i modellen ”Ace”. I färgen ”sand”. Bild 3 är bild från weekdays hemsida på jeans i samma modell som de jag säljer men i en annan färg. Jag är 170 och på mig är de för korta därför säljer jag de. Bara använda ett fåtal gånger och har inget tecken på användning. Säljer samma modell i flera färger, så kolla min profil!
ACE HIGH WIDE JEANS - WEEKDAY - Vida jeans från Weekday i modellen ”Ace”. Ett par i färgen ”sand”. Som enligt mig är en ljus beige/brun färg, ett par blå och ett par svarta. Bild 3 - bild på modellen av jeansen💖 Jag är 170 och på mig är de ganska rejält för korta, därför säljer jag de
Rosa Zara T-Shirt  - Har prislappar kvar!
OtherStories T-shirt 100% bomull - Helt nyköpt så aldrig använd! Randig T-Shirt från & Other Stories i 100% bomull!
60% ull 10% Kashmir vintage kappa - Mörkblå, nästan svart vintage kappa i ull och Kashmir! Har ingen storlek men jag skulle säga runt L men kan bäras oversize! Midi längd, superbra skick! Aldrig använd av mig 💕
Zara t-shirt - Två oanvända t-shirts i storlek S från zara, prislapp kvar! 💕💕100 kr för båda, köparen står för frakt
Liknande annonser
Visa alla