Alla kategorier / Mode / Skor
Oanvända converse
Oanvända converse - 89 Oanvända converse - 90 Oanvända converse - 91

Oanvända converse

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: Converse
Färg: Blå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så coola converse som tyvärr var för små för mig. Är egentligen skateskor men funkar som vanliga sneakers. Är från en collab med Sean Pablo. Gjorda i mocka.

Nova
Nova
(25)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Har två helt oanvända klänningar ifrån ASOS i storlekarna 40 och 36. De är i tyll och spets. De är öppna bak i ryggen. Kan fixa paketpris för båda.
 - Helt oanvänd klänning ifrån vila med tyll och mesh, v-ringad bak i ryggen. Spets vid slutet av klänningen. Så himla fin! Perfekt för bröllop eller bal! Hör av er om ni undrar något💗
 - Bilder ifrån ASOS för klänningarna från min tidigare annons.
Tyllklänning - Säljer dessa två skönheter som aldrig har fått någon användning😢😻😻 den till vänster är i storlek 40 och den till höger är i storlek 36🥰
Långklänning - FINASTE balklänningen🥺🥰🥰 skriv till mig vid intresse eller frågor🥰 köpt för 900 kr✨
Blazer NA-KD - Helt oanvänd med lappar kvar! Storlek 36 men passar mig som är 38/40! Två av knapparna är lösa
Nike set  - Använt fåtal gånger. Ljusrosa i färgen! Tröjan är i storlek S och byxorna i M!
Balklänning  - Helt oanvänd med lappar kvar! Ljusrosa färg!
Guess - Fin T-shirt från Guess🥰✨
Volangklänning zara - Fin vit klänning med volanger. Endast använd en gång på bilden. Skickas med spårbar frakt!
Liknande annonser
Visa alla