Alla kategorier > Skor
converse skor
converse skor - 89

converse skor

Storlek: 36,5
Kategori: Skor
Märke: Converse
Färg: Rosa

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

begagnade ljusrosa converse nypris 1000:- vid intresse kan fler bilder skickas

lova törnell
lova törnell
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
converse skor - begagnade rosa converse  nypris 530:-  vid intresse kan fler bilder skickas
Converse skor - Äkta converse sneakers i använt skick men inga stora synliga defekter. Storlek 37.
Skor converse - Gråa skinnskor, converse. Skosnören i sammet. Pris kan diskuteras, kontakta för fler bilder! Obs köparen står för frakten.
Converse skor - Converse allstar skor aldrig andvända i storlek 37 vita skriv vid frågor om köp eller fler bilder 💞
Rosa låga converse skor - Fina rosa låga converse i mycket bra skick! Storlek 32💕
Converse skor  - Säljer mina gamla converse skor, väll använda och lite slitna därav det billiga priset💕har även skosnörena roll båda skorna
Converse skor - Svarta äkta converse skor, använda 1-2 gånger, pris kan diskuteras
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm