Alla kategorier > Mode > Kläder > Shorts
Två par shorts i bomull
Två par shorts i bomull - 0 Två par shorts i bomull - 1

Två par shorts i bomull

Storlek: 36
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer två par stilrena shorts i bomull, ett par i mörkblått och ett par i beige. Båda har klassisk passform med fickor på sidorna, hällor för bälte och uppvikta benslut. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med t-shirt eller skjorta.

Julirmbia
Julirmbia
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Randiga blåvita shorts i bomull - Säljer ett par snygga blåvita shorts med smala ränder. De har klassisk passform med knapp och dragkedja framtill samt fickor på sidorna. Perfekta för varma dagar och riktigt sköna tack vare det tunna bomullsmaterialet.
Blå shorts från H&M i bomull - Säljer ett par blå mjuka shorts från H&M i storlek 122/128. De har elastisk midja och är gjorda i tunn bomull, perfekta för varma dagar eller som chillplagg hemma. Klassisk enkel design utan mönster eller extra detaljer.
Två par shorts i storlek 134 - I bra skick
Två par jorts mid ride - Inte använt dom så mycket som nya!
Två par klassiska shorts herr - Säljer två par stilrena shorts från Dressmann. Ett par är marinblå med randig midja, det andra är grå  med röd och blå detalj i midjan. Båda har klassisk passform, fickor och är perfekta för sommaren. Sköna och snygga till t-shirt eller skjorta.
Mörkblå Champion shorts i bomull - Snygga mörkblå shorts från Champion med vit logga längs benet. Modellen har elastisk midja och är tillverkad i mjuk bomull och polyester, vilket gör dem sköna att ha på sig. Perfekta för chill eller träning, klassisk stil med normal passform.
Två par blå jeansshorts med uppvik från H&M - Två par snygga blå jeansshorts från H&M med klassisk femficksmodell och uppvikta benslut. Shortsen har normal passform och är perfekta för varma dagar. Tidlös design som funkar till det mesta och ger en avslappnad look.
Andra annonser från Shorts
Visa alla
Rosa shorts från Polo Ralph Lauren - Snygga rosa shorts från Polo Ralph Lauren med vit kant, blå broderad logga och siffran 3 på ena benet. Perfekta för en sportig och avslappnad stil. Mjukt material och resår i midjan för extra komfort., snöret är tyvär borta och dom är knoppriga på bakdelen
Jeansshorts - Low waist jeansshorts so lär perfekt för sommaren!
River Island jeansshorts - Sååå snygga shorts från rivers island💙 Midjemått: 38 cm
Ljusblå denimshorts med slitningar - Säljer ett par ljusblå vintage jeansshorts med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Shortsen har låg midja, bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil. Säljer då de är förstora för mig! Säljer även dessa på vinted! Skriv till mig vid frågor!💕
Spetsshorts - Midjemått: 33cm rakt över 💗
Rutig Burberry shorts med snörning - Säljer ett par klassiska Burberry shorts i beige, svart, vit och röd med det ikoniska rutmönstret. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och är tillverkade i ett lätt bomullstyg. Perfekta för sommardagar när du vill ha en clean och stilren look.